Dark Souls II
Věková dostupnost

Dark Souls II

Články

Fenomén Dark Souls ve světě streamu

Málokterá série reformovala celou generaci her napříč žánry tak jako Dark Souls Hidetaky Mijazakiho. A zaslouženě. Hra, která je známá zejména svou nepromíjející, avšak férovou obtížností znamenala návrat k éře, kdy hráč nedostal nic zadarmo, mapy se daly najít jen v tematických časopisech a se záseky dokázal pomoct pouze zkušenější kamarád či starší sourozenec. U takovýchto her se hráči setkávali, ne aby poměřili své síly, ale aby společnými silami porazili hru samotnou.

Magických 10/10 - nejlepší hry této generace podle Games.cz

Vysloužit si od některého z našich redaktorů v recenzi absolutní hodnocení, to není jen tak. I na vynikajících hrách často najdeme nějaké drobné závady, které výslednou známku srazí o stupínek dolů. Proto v následujícím výběru všech her této konzolové generace (tedy cca podzimu 2013), které u nás dostaly krásnou kulatou desítku, najdete opravdu jen to nejlepší. Uvidíme, jak (a zda) se tento seznam ještě rozšíří, než přijde nová generace, která už klepe na dveře.

Bleskovky

  • 8. 8. 14:02 - Ze studia FromSoftware odchází dlouholetá skladatelka

  • 24. 1. 2022 - PvP servery Dark Souls jsou offline kvůli závažné bezpečnostní chybě

  • 25. 6. 2018 - Sekiro: Shadows Die Twice má být ještě obtížnější než Dark Souls či Bloodborne.

  • 15. 1. 2018 - Japonský trh nabídne za necelých 10 tisíc korun Dark Souls Trilogy Box Set, který nabídne 3 plné PS4 verze herní série Dark Souls (první z nich remasterovaná), soundtracky, deset art worků a tři encyklopedie (včetně pěkného stojanu).

  • 20. 4. 2016 - Desková hra na motivy Dark Souls se prostřednictvím Kickstarteru úspěšně zasponzorovala během několika minut.

  • 14. 3. 2016 - Video: Pokud by došlo ke zkřížení Dark Souls II a Super Smash Bros., dopadlo by to asi nějak takto.

DLC

Dark Souls II: Scholar of the First Sin
8/10
Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Akční, RPG, Online
PlayStation 4, PC, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One
3. duben 2015
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Datum recenze:
14. března 2014
Recenze