Brothers in Arms: Road to Hill 30
Věková dostupnost

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Články

Chystá se televizní seriál podle Brothers in Arms

Studio Gearbox v roce 2005 rozjelo výbornou válečnou sérii Brothers in Arms, která zajímavým způsobem propojila akční střílečku s taktickou strategií. Dočkali jsme se několika dílů, přičemž poslední čtvrtý se až příliš odklonil od základní formule, schytal vlnu kritiky od fanoušků a ve výsledku byl zrušen. Od té doby je ticho po pěšině, a pokud se už nikdy nedočkáme nového dílu, budeme mít alespoň seriálovou adaptaci.

Gearbox nahlas přemýšlí o dalším díle v sérii Brothers in Arms

Randy Pitchford se po včerejším mudrování o novém Duke Nukemovi pustil do dalšího jitření nadějí. Tentokrát jde o trochu konkrétnější informace a ne jen přání. Gearbox prý už trochu kutí nový díl Brothers in Arms, byť s plnohodnotným vývojem asi bude potřebovat pomoci. Navíc uklidňuje hráče, že by mělo jít o plnohodnotné a autentické pokračování a tedy ne komediální exkurz, jímž byla zrušená BiA: Furious Four.

Brothers in Arms: Earned in Blood preview

Pokračování válečné FPS Brothers in Arms se díky její skvělé prodejnosti dalo očekávat, málokdo však tušil, že s ním UbiSoft hodlá přijít tak brzy. Čím vším chce s Earned in Blood hráče zaujmout, se dozvíte v preview.

Brothers in Arms - návod 2.díl

Na hrdiny ze 101. výsadkové divize číhají nástrahy prvního týdne po invazi do Normandie. Společně s nimi se vypořádáme s německými elitními silami, které brání klíčové město oblasti, Carentan, od 7. až po 18. misi.

Brothers in Arms - návod 1.díl

Brothers in Arms se stalo hitem posledních týdnů a tento návod by vám měl osvobozování Normandie ulehčit. Poradíme, jaké zbraně se kdy hodí používat, objasníme základní herní mechanismy a vyřešíme úvodní mise.

Brothers in Arms - preview

Druhá světová válka je stále populárnějším tématem, čehož jsou si dobře vědomi v Gearboxu a UbiSoftu. Co všechno nabídne jejich týmová first-person střílečka, která prý bude nejautentičtější válečnou hrou v historii?
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
21. března 2005
Recenze