Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep

Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep

Články

Kam se kutálejí digitální peníze?

Kdybyste se před nějakými deseti lety někoho zeptali, jestli ho také tak štvou DLCčka, asi by na vás nechápavě koukal. Koncept stažitelného obsahu je sice už poměrně letitá záležitost, jejíž původ můžeme vystopovat až do devadesátých let, avšak teprve rozšíření širokopásmového internetu a digitálních distribučních sítí (Steam, Xbox Live, PlayStation Network) propůjčilo vývojářům spolehlivé nástroje k tomu, jak z hráčů tahat peníze ještě dlouho po vydání samotné hry.

Internet spekuluje o nové Borderlands hře pro PC, PS3 a X360

Zatímco Randy Pitchford tvrdí, že Gearbox samozřejmě pracuje na next-gen projektech, ale o Borderlands 3 se nejedná, kolegové z webu GamePointsNow přišli s obsáhlou spekulací, podle níž 2k Australia pracuje na vedlejším projektu Borderlands: The Pre-sequel! pro PC, PS3 a X360. 

Tiny Tina přináší do Borderlands 2 svérázné dobrodružství s draky a kostlivci

O DLC pro Borderlands 2 rozhodně nejde říci, že by byla obyčejná, nenápaditá a občas i příčetná. A podle všeho poslední DLC kousek na tom nebude jinak, protože podle všeho přinese milou nepříčetnost a hravost v jednom. Tiny Tina's Assault on Dragon Keep vás nechá prostřílet se dobrodružstvím v jakési variaci pen and paper RPG Bunkers and Badasses, a z videa v článku je jasné, že půjde o cvoklé dobrodružství.

Ve čtvrtém Borderlands 2 DLC vás čeká D&D seance s Tiny Tinou

Čtvrté a zřejmě i poslední příběhové DLC pro Borderlands 2 opanuje třináctiletá expertka na výbušniny a do huby si nevidící teenagerka Tiny Tina, se kterou si zahrajete klasickou D&D seanci. Tedy, není to D&D, nýbrž „Bunkers and Badasses“. Princip je ovšem stejný až na fakt, že nebudete s Tinou a ostatními Borderlands 2 postavami sedět u stolu. Místo toho se stanete obětí fantazie té malé káči, která mění pravidla bez jakéhokoli důvodu a pojmenovat nepřítele nebo kouzelný les je pro ni nepřekonatelný problém.

REMAKE

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure
Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure
Akční, RPG
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X, PlayStation 5, Xbox Series
9. listopad 2021
Hodnocení Metacritic:
86/100