BioShock Infinite
Věková dostupnost

BioShock Infinite

Články

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Rod Fergusson opouští Gears of War a jde dělat nové Diablo

Rod Fergusson je neodmyslitelně spjatý se sérií Gears of War, na jejíchž dílech nejprve spolupracoval a později je i vedl. Nyní se rozhodl pro změnu a studio The Coalition, kterému šéfuje, vymění za Blizzard a jeho Diablo.

Únorové PS Plus míří pod vodu i do VR, Games with Gold za Lovecraftem

Sony v únoru poruší své nepsané pravidlo, dle kterého máte členstvím v programu PlayStation Plus nárok na dvě hry zdarma každý měsíc. Tentokrát totiž dostanete hned tři – ale k jedné z nich budete potřebovat PS VR. Vlastně jich dostanete hned pět, stejně jako v případě lednového Uncharted je tu totiž i jedna kolekce. Na Xboxu One se drží klasické čtyřky, jsou tu závody, záhady i zázraky. A Star Wars! Zase.

Oznámen nový Bioshock. Postará se o něj nové studio bez Kena Levina

Dřívější šuškanda šíření samotným vydavatelem Take Two nabrala konkrétní obrysy. Pokračováním „největších sérií“ mohlo být myšlené GTA, Mafia IV, ale taky nový BioShock a minimálně v jeho případě se na konkrétním titulu už opravdu pracuje. A ještě pěkných pár let pracovat bude, a to v nově založeném studiu Cloud Chamber vedeném veteránkou herního průmyslu Kelley Gilmore.

Studio Human Head, tvůrci Rune II a první Prey, bylo zrušeno

Podobná situace se nevidí příliš často. Human Head Studios teprve předevčírem vydalo svou dlouho očekávanou akci Rune II, aby následně zničehonic bez viditelných náznaků zavřelo krám. V minulosti došlo k něčemu podobnému třeba se studiem Team Bondi, které nepřežilo vývoj L.A. Noire. V případě Human Head Studios ale nejde o takovou tragédii. V článku se dočtete, proč.

Bleskovky

  • 1. 6. 2020 - Switch přivítal kolekce BioShocků a Borderlands spolu s druhým XCOMem

  • 15. 1. 2018 - Sony v lednu nabídne japonským předplatitelům služby PS Plus tituly Aaero (PS4), R-Type Dimensions (PS3), Starblood Arena (PSVR), The Last Blade (PS4/PS Vita), BioShock: Infinite (PS3), Disgaea 5 (PS4), Ratchet & Clank (PS4).

  • 15. 12. 2016 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One her přibyl BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite.

  • 30. 6. 2016 - Studio 2K Games oficiálně oznámilo BioShock: The Collection, který nabídne BioShock, BioShock 2 (bez multiplayeru) a BioShock Infinite včetně všech singleplayerových DLC, a to v rozlišení 1080p při 60fps. Na PC, PS4 a Xbox One vyjde v polovině září. (+ vi

  • 30. 6. 2016 - Na stránce vývojářů z 2K Games se dočasně objevila zmínka o Bioshock: The Collection.

  • 23. 5. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červnu 2016 zdarma Ryse: Son Of Rome (XOne), Lichdom: Battlemage (XOne), Red Dead Redemption (XOne, X360) a Bioshock Infinite (XOne, X360).

DLC

BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two
7/10
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two
Akční
PC, PlayStation 3, Xbox 360
25. březen 2014
BioShock Infinite: Clash in the Clouds
BioShock Infinite: Clash in the Clouds
Akční
PC, PlayStation 3, Xbox 360
30. červenec 2013
BioShock Infinite: Burial at Sea
7/10
BioShock Infinite: Burial at Sea
Akční
PC, PlayStation 3, Xbox 360
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
94/100
Datum recenze:
25. března 2013
Recenze