BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two

BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two

Články

BioShock Infinite: Burial at Sea nabízí k poslechu trojici skladeb

Sice už jsme BioShocku od Irrational zamávali na rozloučenou, ale hra tu s námi bude dál. Teď tedy mluvím konkrétně o BioShock Infinite a jeho rozšíření Burial at Sea, které nás vrátilo do Rapture a s ním ještě více rozšířilo povědomí o příběhovém pozadí celého podmořského světa.

Konečně vychází finále BioShock Infinite: Burial at Sea

Dneškem se vlastně definitivně uzavírá cesta Irrational Games a druhá epizoda rozšíření Burial at Sea k BioShock Infinite snad bude jejich labutí písní. Na vydání vás upozorňuje trailer, který potvrzuje, že celou cestu dokončí Elizabeth. Samotný trailer je samozřejmě víceméně spoileroidní pokud jste první epizodu Burial at Sea nehráli.

Tvůrci z Irrational se loučí s BioShockem výčtem nejoblíbenějších momentů z vývoje Burial at Sea

Ken Levine nedávno de facto ukončil činnost Irrational Games v dosavadní podobě a vývoj druhé části DLC Burial at Sea pro BioShock Infinite byl poslední hrou, na které vývojáři společně pracovali. Na záběrech pětiminutového videa v článku proto připomínají, na které segmenty, herní prvky nebo procesy při vývoji Burial at Sea jsou nejvíce hrdí.

Druhá část DLC Bioshock: Burial at Sea nabídne „thiefovský“ stealth mód

Pokud jste alespoň trochu ze staré školy, tak vás v Bioshock Infinite určitě potěšil mód s názvem 1999. Odemknul se po dohrání hry nebo stylově pomocí tzv. Konami kódu a hra po jeho aktivaci byla hra výrazně těžší. Irrational Games sice končí, ale ještě si pro své fanoušky přichystali do druhé části DLC Burial at Sea jednu příjemnou vychytávku - mód 1998. A jak už jste možná pochopili z obrázku, tentokrát půjde o stealth.

Vývojářský deník BioShock Infinite: Burial at Sea hýří spoilery

Už prvotní oznámení DLC Burial at Sea intenzivně sázelo na feeling uzavřeného vyprávěcího kruhu – spojení postav z BioShock Infinite s dějištěm v zatím nerozpadnutím Rapture z původních dvou dílů BioShocku bylo zkrátka sázkou na jistotu. Video ke druhé části Burial at Sea však nostalgii šroubuje do ještě vyšších otáček připomínkou staronových tváří.

Video z druhé epizody BioShock: Infinite – Burial at Sea se nebojí spoilerů

Tohle zopakuji několikrát. Pokud jste ještě nehráli první epizodu DLC Burial at Sea (viz naše recenze) pro střílečku BioShock: Infinite, nepouštějte si následující video. Vážně. Jde o jednu scénu z druhé epizody, ale zcela logicky tím pádem něco z děje epizody první prozrazuje.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
18. dubna 2014
Recenze