Arma 2: Operation Arrowhead

Arma 2: Operation Arrowhead

Články

Nový Humble Bundle hostí sérii Arma s některými dodatky

Třetí Arma se i pět let po svém vydání těší oblibě hráčů a chvályhodné péči ze strany vývojářů. Nejsou to ani dva měsíce, co obdržela další DLC s novou vojenskou technikou, a dokud se neobjeví její pokračování, nemá moc důvodů zpomalovat. Pokud se mezi vámi stále vyskytuje někdo, kdo si ještě neprošel autentickým vojenským zážitkem, můžete sáhnout po novém bundlu a dát si klidně celou sérii.

Na Humble Bundle si můžete už podruhé koupit hry od Bohemia Interactive za pár babek

České studio Bohemia Interactive se už v minulosti se svými tituly na Humble Bundle objevilo. A zřejmě z toho byl takový úspěch, že si dali repete. Hry od Bohemky jsou právě teď k mání za pár šupů v aktuálním Humble Weekly Bundle, který nese název Bohemia Interactive 2. Pokud systém Humble Bundlů znáte, nečeká vás nic překvapivého. Můžete zaplatit kolik chcete a dostat se tak ke spoustě dobrých her z české produkce.

GDS 2014: Otakar Nieder - Úvod do světa serious games

Druhou várku přednášek z Game Developers Session 2014 zahajujeme přenáškou Otakara Niedera z firmy Bohemia Interactive Simulations. Jak sám přednášející na začátku upozorňuje, nepleťte si jeho zaměstnavatele s tvůrci Army a Operace Flashpoint z Bohemia Interactive Studio. Pole činnosti Otakara Niedera a jeho kolegů je totiž jinde a soustředí se na propracované vojenské simulátory, vyvíjené pro armády z celého světa.

Vánoční výprodeje na Steamu zařídily nové maximum počtu současně připojených uživatelů

Hezky jste se letos snažili a nakupovali na Steamu během vánočního výprodeje. Nestyďte se ale, protože jste nákupní horečce nepodlehli sami. Naopak vás bylo opět o pár set tisíc víc než třeba během letošních výprodejů letních, kdy počet v jednu chvíli připojených uživatelů těsně překročil hranici 8 milionů. Na přelomu roku 2014 a 2015 totiž statistika Steamu zaznamenala v jednu chvíli společně připojených přes 8,5 milionů uživatelů, což je podle všeho nový rekord a očekávám, že Valve se s tím brzy pochlubí.

Arma 2: Operation Arrowhead se přesouvá z GameSpy na Steam

Služba GameSpy dnes definitivně ukončila svůj provoz, což znamená konec podpory multiplayeru ve hrách, které se právě o GameSpy opíraly. Pokud ovšem tvůrci postižených her nepřesunou své hry na jiné služby a servery, třeba na Steam. Jednou z dotčených her byla i česká Arma 2: Operation Arrowhead, ale rovnou vás můžeme společně s Bohemia Interactive uklidnit, protože update v1.63 krom spousty úprav hry a enginu převádí hru definitivně z GameSpy právě na Steam.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
25. června 2010
Recenze