zavřít

Na Humble Bundle si můžete už podruhé koupit hry od Bohemia Interactive za pár babek

Windows

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

České studio Bohemia Interactive se už v minulosti se svými tituly na Humble Bundle objevilo. A zřejmě z toho byl takový úspěch, že si dali repete. Hry od Bohemky jsou právě teď k mání za pár šupů v aktuálním Humble Weekly Bundle, který nese název Bohemia Interactive 2. Pokud systém Humble Bundlů znáte, nečeká vás nic překvapivého. Můžete zaplatit kolik chcete a dostat se tak ke spoustě dobrých her z české produkce.

Za libovolnou částku si koupíte Arma 2, Take on Helicopters, UFO: Afterlight, Alpha Prime, Arma: Gold Edition a Fish Fillets 2. Když zaplatíte víc, než je aktuální průměrná cena, dostanete k výše uvedenému navrch ještě Arma Tactics, Arma 2: Operation Arrowhead, Arma 2: British Armed Forces, Arma 2: Private Military Company, mod DayZ a hříčku MINIDAYZ. Za 20 či více dolarů vám k tomu všemu Bohemka přihodí ještě Take on Mars.

Tím to ale nekončí - jak jistě víte, balíčky her studia obvykle v průběhu kampaní na Humble Bundle rozšiřují a jinak tomu nebude ani u Bohemia Interactive 2 bundlu. Další hry (co třeba Arma 3?) hodlají vývojáři oznámit v následujících dnech.

Pokud nechcete řešit nějaké stupňování balíčků a chcete prostě všechno, můžete zaplatit 100 dolarů. Za tuhle cenu dostanete od Bohemia Interactive jediný kód, který vám na Steamu odemkne kompletně celou produkci tradičního českého studia. Jako vždy si samozřejmě můžete i v tomto Bundlu vybrat kolik peněz pošlete vývojářům, kolik dáte na charitu a kolik přímo Humblu. V době psaní textu se prodalo necelých 19 tisíc bundlů, průměrná částka je 4,49 dolarů a celkem se vybralo přes 84 tisíc dolarů.

Tagy: sleva akční česká hra humble bundle

Zdroje: tisková zpráva,Humble Bundle

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.