Mini DAYZ
Věková dostupnost

Mini DAYZ

Články

GamesPlay – Honza Herodes hraje Mini DAYZ

Mini DAYZ vznikla jako fanouškovský projekt browserové nápodoby „velkého“ DayZ. Hra se však velmi rychle stala natolik populární, že ji Bohemia Interactive vzala pod svá křídla a dopřála jí vývojářské péče, jako každému jinému projektu. Mimo jiné díky tomu došlo na začátku července k vydání mobilní verze pro iOS a Android, což byl impuls, abychom vám hru předvedli. Přizvali jsme si k tomu dlouholetého šéfredaktora Levelu a nyní šéfa mobilního vývoje v Bohemia Interactive Honzu Herodese.

Zombie survival Mini DAYZ vyšel na mobilní zařízení, přináší permanentní smrt na cesty

Česká zombie apokalypsa dorazila i na mobily, a to v podobě pixelartového projektu Mini DAYZ. Ten si možná pamatujete jako původně fanouškovskou browserovou hru, v níž se pokoušíte přežít tváří v shnilou tvář nejen nemrtvým, ale také ostatním hráčům toužícím po vašem vybavení. Mobilní verze, která včera vyšla na Android a iOS, je však čistě singleplayerovou záležitostí, kde vám zatopí hlavně nemilosrdné prostředí a agresivní AI.

Update pro MINIDAYZ přináší novou grafiku a řadu dalších novinek a vylepšení

Mini verzi populárního DayZ, kterou si můžete zahrát bezplatně v prohlížeči, rozšířil jeden z doposud největších updatů. MINIDAYZ povýšila na verzi 1.4.0 a úpravy zasahují do singleplayeru, multiplayeru a vlastně skoro každé myslitelné části hry. Jednou z největších novinek je zbrusu nová mapa Narvakia a možnost upravovat postavám oblečení včetně dodatečných kusů oděvů.

Na Humble Bundle si můžete už podruhé koupit hry od Bohemia Interactive za pár babek

České studio Bohemia Interactive se už v minulosti se svými tituly na Humble Bundle objevilo. A zřejmě z toho byl takový úspěch, že si dali repete. Hry od Bohemky jsou právě teď k mání za pár šupů v aktuálním Humble Weekly Bundle, který nese název Bohemia Interactive 2. Pokud systém Humble Bundlů znáte, nečeká vás nic překvapivého. Můžete zaplatit kolik chcete a dostat se tak ke spoustě dobrých her z české produkce.

Velký update přidává do MINIDAYZ multiplayer, auta a zlepšuje komunikaci

Pixel artový demake MINIDAYZ se v aktuálním velkém updatu dočkal nejzásadnějšího prvku vzorové "série" DayZ - multiplayeru. Doposud singleplayerová hříčka se tedy začíná podobat plnohodnotném DayZ a dá se předpokládat, že i v MINIDAYZ se časem právě multiplayer stane hlavním zdrojem zábavy. Na oficiálních i soukromých serverech spolu může hrát až 20 hráčů, ale zprovoznění multiplayeru zároveň není jedinou zajímavou novinkou updatu.

Zahrajte si zdarma MINIDAYZ, 2D demake populární survival hry

Pokud bedlivě sledujete události kolem DayZ, možná jste už singleplayerovou 2D napodobeninu hry s názvem MINIDAYZ zaznamenali. Hra totiž funguje už několik měsíců, ale až nyní se z ní stal oficiální produkt Bohemia Interactive, který je k nalezení a hraní na oficiálním webu hry. Hra běží jen v internetovém prohlížeči, nemusíte tedy stahovat a samozřejmě ani cokoliv platit - MINIDAYZ je k dispozici zdarma.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Datum recenze:
12. září 2017
Recenze