Nový Humble Bundle hostí sérii Arma s některými dodatky
zdroj: tisková zpráva

Nový Humble Bundle hostí sérii Arma s některými dodatky

30. 5. 2018 12:54 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Třetí Arma se i pět let po svém vydání těší oblibě hráčů a chvályhodné péči ze strany vývojářů. Nejsou to ani dva měsíce, co obdržela další DLC s novou vojenskou technikou, a dokud se neobjeví její pokračování, nemá moc důvodů zpomalovat. Pokud se mezi vámi stále vyskytuje někdo, kdo si ještě neprošel autentickým vojenským zážitkem, můžete sáhnout po novém bundlu a dát si klidně celou sérii.

Nový balíček her od obchodu Humble Bundle nabízí za slušnou cenu všechny tři díly Army spolu s některými dodatky. Za pouhý dolar zavzpomínáte na původní Arma: Cold War Assault a díky zlaté edici si osaháte i rozšíření Queen’s Gambit. V případě Arma Tactics se na celou záležitost podíváte shora a tahově.

Na další úrovni, tedy příspěvku ve výši 15 dolarů, není překvapivě Arma 2, ale Arma 3. Zatím poslední díl české válečné simulace se dočkal již osmi DLC a jednoho velkého rozšíření Apex. Z DLC ale dostanete pouze motokáry, helikoptéry a nové zbraně z balíčku Marksmen. A pokud si brousíte zuby na Apex, tak ten získáte až na poslední úrovni za 20 dolarů.

Počkat. Kde je Arma 2? S tou je to trochu úsměvné. Spolu s dodatky Operation Arrowhead, British Armed Forces, Private Military Company a Army of the Czech Republic se totiž dočkala ceny rovné průměru všech příspěvků. Díky 20dolarové položce s rozšířením Apex pro Arma 3 se cena balíčku s Armou 2 vyšplhala nad cenu Arma 3. Naoko to tak působí, jako by devět let starý titul byl žádanější než jeho o čtyři roky mladší, hezčí a promakanější bráška.

Ale tak to samozřejmě není. Lidé zkrátka chtějí rozšíření Apex, po jehož příhozu obdrží i vše ostatní výše řečené. Hodnota všech her a dodatků dohromady je údajně 184 dolarů a na jejich pořízení máte ještě 13 dnů. Netřeba spekulovat o tom, jestli se nákup vyplatí, ale vážně existuje někdo, kdo po Armě celé ty roky touží a ještě ji nemá?

Nejnovější články