Třetí Armu si zahrály již 4 miliony hráčů, o víkendu je zdarma
zdroj: tisková zpráva

Třetí Armu si zahrály již 4 miliony hráčů, o víkendu je zdarma

28. 4. 2018 9:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Kolem české válečné simulace Arma 3 je neustále živo. Dodatečná DLC se hrnou jedno za druhým, díky předposlednímu si jásá charita, před dvěma týdny se rozšířil vozový park všeříkajícím dodatkem Tanks, a nyní je tu klasická víkendová akce. Základní Arma 3 je zdarma a až na poslední DLC využijte příjemných slev.

Arma 3 se od svého vydání před téměř pěti lety dočkala malých, středních i velkých dodatků. Pokud vás dříve nelákala, ale dodatečný obsah ve vás už vyvolává choutky po plnohodnotném hardcore zážitku, máte ideální příležitost vyzkoušet si základní hru bez jediné investice. Akce běží na Steamu až do pondělního večera a je podpořena pěknými slevami.

Samotná Arma 3 vás během víkendu vyjde na 12 eur, zatímco většina DLC se dočkala 66% slevy. Lepší chvíle pro doplnění sbírky zas jen tak nebude. Bohemia Interactive si ještě připravila hezkou infografiku, ze které vykoukáte spoustu zajímavých informací o Arma 3.

arma3_infographic_april2018 zdroj: tisková zpráva

Mezi ty nejdůležitější patří 4 miliony hráčů, kteří se za ta dlouhá léta připojili ke hře, což ale není tím nejděsivějším číslem v tabulce. Průměrná doba strávená ve hře totiž činí závratných 150 hodin. Vezmete-li v potaz, že „pouhých“ 24 % všech hráčů překonalo stovkovou hranici a ani ne polovina dala čtyřicítku, musejí se mezi námi pohybovat šílenci s nekonečným množstvím volného času.

Infografika dále prozrazuje oblíbenost DLC, kterých se dohromady prodalo 6 milionů, z nichž nejoblíbenější jsou Karts. Ani multiplayer není zanedbatelnou složkou, když se u něj v jednu chvíli sešlo až 56 tisíc hráčů.

Pokud máte schopný počítač, určitě dejte Armě šanci. Stále má své mouchy kvůli zastaralému enginu, ale to, co dělá, dělá opravdu skvěle. A ať už je ve vašem hledáčku základní hra nebo některé z DLC, s aktuální cenou opravdu nemáte co řešit.

Nejnovější články