Arma Tactics

Arma Tactics

Články

Nový Humble Bundle hostí sérii Arma s některými dodatky

Třetí Arma se i pět let po svém vydání těší oblibě hráčů a chvályhodné péči ze strany vývojářů. Nejsou to ani dva měsíce, co obdržela další DLC s novou vojenskou technikou, a dokud se neobjeví její pokračování, nemá moc důvodů zpomalovat. Pokud se mezi vámi stále vyskytuje někdo, kdo si ještě neprošel autentickým vojenským zážitkem, můžete sáhnout po novém bundlu a dát si klidně celou sérii.

Bohemka má na Humble Weekly velkou akci nejen na Armu

Zatímco na hlavní stránce oblíbeného Humble Bundle pořád ještě dominují indie hry, pravidelnou týdenní akci Humble Weekly Sale si pro tento týden uzurpovala česká Bohemka. Následujících 6 dnů si můžete koupit podstatnou část jejich portfolia za takovou cenu, kterou uznáte za vhodnou. A samozřejmě, protože jde o Humble, můžete se rozhodnout kolik procent z vaší částky půjde na charitu, kolik Humblu a kolik Bohemce.

Vylepšená PC verze Arma Tactics vyjde začátkem října

Nakonec to netrvalo dlouho. Pár měsíců po vydání na Android platformách a jen několik dní po vydání na iOS oznámila Bohemia Interactive termín vydání Arma Tactics pro PC. Takticko-strategický titul s vojenskou tématikou, jehož vývoj mají na triku vývojáři z Centauri, vyjde na Steamu 1. října za 7 euro a oproti původním mobilním verzím nabídne celou řadu PC specifických úprav. Vedle výrazně vylepšené vizuální stránky (textury ve vysokém rozlišení, lepší stíny a nové efekty) nabídne PC verze Arma Tactics ovládání přizpůsobené pro myš a klávesnici, ale zároveň si zachová podporu hraní s gamepadem.

Česká tahovka Arma Tactics je průnikem XCOM a Jagged Alliance

Po zadání dotazu „Arma Tactics“ vyhodí google řadu článků v tuzemských i světových médiích, které krátkou prezentaci hry, běžící na chystaném „handheldu“ Nvidia Shield, hodnotí velmi kladně. Nedivím se, těch pár záběrů z Arma Tactics mě zaujalo úplně stejně jako kolegy z ostatních médií. Chtěl jsem ze hry vidět víc, a protože Arma Tactics vzniká v Praze, přemluvil jsem partu vývojářů z Centauri (respektive Bohemia Interactive), aby mi svou skoro hotovou hru předvedli.

Tahovka Arma Tactics se předvádí na androidím SHIELDu

Pokud nevíte, oč jde, vězte, že Arma Tactics je chystaná tahová strategie, která vyjde na Android platformy. Na herním zařízení NVIDIA jménem Project SHIELD se tentokrát hra předvádí v nadupané verzi pro Tegra 4. V rámci videa uvidíte nejenom prezentaci Arma Tactics, ale i samotného SHIELDu, takže jde o přínosnou demonstraci i pro zájemce o tenhle kus hardwaru. Mohou tak posoudit výkonnostní potenciál SHIELDu.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
47/100
Datum recenze:
7. července 2013
Recenze