Animal Crossing: New Horizons
Věková dostupnost

Animal Crossing: New Horizons

Články

Animal Crossing: New Horizons je 6. nejprodávanější hrou v historii Switche

Když už i drsný herec Danny Trejo si ujíždí na aktuální senzaci Animal Crossing: New Horizons, není pochyb o její všeobjímající popularitě mezi hráči všeho věku, pohlaví i zaměstnání. Dalo se tušit, že čísla z prodejů nás ohromí, ale tady se píše historie, se kterou se jen tak někdo nemůže měřit. Nový Animal Crossing je hit, který se okamžitě zařadil mezi absolutní špičku her pro Switch.

Facebooku se nelíbí, že hráči Animal Crossingu obchodují s trávou

Animal Crossing: New Horizons je aktuální fenomén. Poklidná hra plná zvelebování exotického ostrova, soužití s roztodivnými zvířátky a obchodování s tuříny se dostala mezi miliony hráčů a často se s ní ukazují i celebrity světových měřítek. Přišla zkrátka ve vhodnou karanténní dobu. Ale pokud jste se stejně jako mnozí jiní hráči přidali k některé z facebookových skupin, dejte si pozor na to, o čem se tam s ostatními bavíte a s čím obchodujete.

Animal Crossing: New Horizons – tipy a triky nejen do začátku

Nové Animal Crossing si u nás v redakci vytvořilo početnou fanouškovskou základnu, která dokonce spekuluje o tom, že jde o žhavého kandidáta na hru roku. Ale máme teprve květen, takže namísto rozdávání medailí dali Patrik, Šárka, Aleš a Adam hlavy dohromady a sepsali pro vás množství tipů pro přežití na ostrovech přátelství, roztomilých domečků a zvířátek. Na některé z nich jste možná přišli sami, jiné zas tak zjevné nejsou, a pokud jste objevili nějaké další, klidně nám je napište do komentářů nebo na Discord.

V Číně si na Switchi oficiálně zahrajete jen tři hry, konzole se do země pašují

Čínská vláda teprve před několika lety povolila dovoz a prodej zahraničních herních konzolí, trh s hrami nicméně stále podléhá přísným regulím. O oficiální distribuci v Číně hry může připravit skoro cokoliv: možnost chatovat, přemíra násilí a červená krev, přítomnost Medvídka Pú. Na čínském Switchi, kde hry vydává místní herní gigant Tencent, si tak zatím zahrajete pouze tři hry. Cenzura nahrává překupníkům a online tržištím, kde se nicméně cena za svobodný Switch mnohdy vyšplhá i na dvojnásobek oficiálně povoleného kusu.

Nový rekord prodejů na konzoli. Animal Crossing předběhl Call of Duty

Pandemie koronaviru sice zpomaluje a znesnadňuje produkci videoher, ale co se prodejů týče, herní průmysl zažívá hezké časy: uplynulý březen byl pro hry tím nejvýdělečnějším od roku 2008. Obzvláště se dařilo Animal Crossing: New Horizons, který podle analytiků dokonce nastavil rekord mezi konzolovými hrami v počtu prodaných digitálních kusů za měsíc. Na exkluzivitu pro Switch dobré, že?

Dubnový update pro Animal Crossing rozšíří svatby, oslaví Den Země a přidá patro plné umění

Animal Crossing: New Horizons vyšlo minulý měsíc, kvůli souhře s reálným kalendářem jde ale o zábavu na dlouhé měsíce, možná i roky. Po slavnostech třešňových květů a Velikonocích dorazí tento týden další bezplatný update při příležitosti Dne Země a májových svátků jara. Spolu s nimi váš ostrov začnou navštěvovat také dva noví obchodníci a do muzea věhlasného kurátora Blatherse přibude celé jedno patro.

Bleskovky

  • 28. 7. 15:50 - Zbytek léta se v Animal Crossing: New Horizons ponese ve znamení ohňostrojů a snění

  • 26. 6. 10:10 - První z letních updatů pro Animal Crossing: New Horizons vás nechá se potápět

  • 14. 5. 12:00 - Co je to fenomén Animal Crossing a proč by zrovna vás měl zajímat? Nintendo krátkým videem představuje sérii nově příchozím hráčům.

  • 7. 5. 14:00 - Konzolí Nintendo Switch se celosvětově prodalo přes 55 milionů, prodeje Animal Crossing: New Horizons atakují hranici 13,5 milionů.

  • 7. 5. 12:00 - Nevíte, jaký ideální dárek dát svým sousedům v Animal Crossing: New Horizons, aby z vás byli nejlepší kamarádi? Vyzkoušejte nástroj Villager Gift Finder na Nook Plaza.

  • 29. 4. 14:00 - Jedna z hvězd reality show Queer Eye, Bobby Berk, na Twitteru hodnotí virtuální domky hráčů Animal Crossing: New Horizons.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
90/100
Datum recenze:
16. března 2020
Recenze