F1 Championship Season 2000

F1 Championship Season 2000 - recenzeAutor:LadisPublikováno: 21.prosince 2000• Ohlédnutí ...

Blair Witch 3

Blair Witch 3: The Elly Kedward Tale - první dojmyAutor:AvPPublikováno: 21.prosince...

Colin McRae Rally 2 vs. RC2000

Vzhledem k tomu, že se na rozproudily vášnivé debaty o tom, která rallye hra je lepší, která nestojí za nic atd., rozhodl jsem se přispět trochou do mlýna a uveřejnit odkaz na zajímavé srovnání Colin McRae Rally 2 vs.

Incident na Babbage's CPL

Zajímavý problém se objevil během Q3A turnaje Babbage's CPL (viz naše info), resp.

Budoucnost FPS stříleček

Na PCShooter dnes začali probírat otázku budoucnosti klasických first-person stříleček.

Ohlášení Shogun Warlord edice

Důkazem ustupujícího trendu vydávání datadisků, které vyžadují ke spuštění původní hru (jako např.

Vozidla a zbraně z Halo

Na obnovené sajtě Halowar se objevily dvě velmi zajímavé sekce s detailním popisem všech zbraní a vozidel, kterými budou v Halo disponovat obě znepřátelené strany.

Rozhovor o Flashpointu

Pokud jako každý správný vlastenec sledujete veškeré dění okolo Operation Flashpoint od českých Bohemia Interactive, neměli byste si nechat ujít rozsáhlý rozhovor ze včerejška na SimHQ, který se mi jeví jako ten nejzajímavější ze všech dosud publikovaných materiálů o hře.

Pro Rally 2001

Pro Rally 2001 - recenzeAutor:LeonPublikováno: 19.prosince 2000 Souběžně s Colin McRae...

Oznámení Outlive

Take 2 Interactive oznámili, že budou publikovat připravovanou real-time strategii Outlive od brazilského týmu Continuum Entertainment.

Real Wars screenshoty

Další dnešní screenshoty jsou z real-time strategie Real War, kterou pro vydavatelství Simon & Schuster Interactive připravuje firma OCI.

NoNameWar screenshoty

Postupné zničení Země donutilo lidstvo k vytvoření obrovského evakuačního plánu, jehož cílem bylo nalezení nového domova.

Obrázky z TDR2000 addonu

Nedávno jsme vás informovali o připravovaném add-onu k poněkud kontroverznímu krvavému "simulátoru" přejíždění chodců Carmageddon: TDR 2000 od britských SCi.

Project IGI

Project IGI - recenzeAutor:ABEPublikováno: 18.prosince 2000• Využítí Joint Strike...

Moonshine Runners info

Již je to skoro rok, co ruští vývojáři KD-Lab oznámili vývoj bláznivých arkádových závodů Moonshine Runners a jelikož jsme vás o nich doposud neinformovali, chtěl bych to dnes napravit.

Obrázky z filmu Tomb Raider

V pátek Eidos, zřejmě pro zpříjemnění víkendu :), uveřejnil několik nových obrázků Angeliny Jolie v její roli Lary Croft z natáčeném filmu Tomb Raider.

Oznámení Global Operations

Barkling Dog a Crave oznámili vývoj týmové akční first-person střílečky Global Operations (krátce Global Ops).

Silent Hunter II screenshoty

Na nové webové stránce GA-Sim se objevilo několik screenshotů z připravovaného ponorkového simulátoru Silent Hunter II od vývojářského týmu Ultimation Inc.

nVidia koupila 3dfx

To co před nedávnem začalo prosakovat na veřejnost, a bylo všemi zainteresovanými stranami vehementně popíráno, se stalo skutečností.

Fate of the Dragon screenshoty

Dnes tu pro vás mám pár obrázků z isometrické real-time strategie Three Kingdoms: Fate of the Dragon od čínských vývojářů Overmax Studio.