Oznámení 4x4 EVO 2

PR oddělení Gathering of Developers dnes vydalo tiskové prohlášení, ve kterém oznamuje započetí vývoje arkádového off-road simulátoru 4x4 EVO 2 ve vývojovém centru Terminal Reality.

Desperados - preview

Tvůrce Desperados konečně napadlo spojit dvě oblíbené věci - styl hry a la Commandos s atmosférou Divokého západu.

TSMC začíná s výrobou čipů pro Xbox

Podle informací, které se dnes objevily na The Register, obdržel výrobce polovodičů TSMC ...

Nové Art of Magic screenshoty

Na GA-RPG se dnes objevily tři nové screenshoty z fantasy RPG real-time strategie Magic & Mayhem: The Art of Magic, kterou pro Bethesdu připravuje vývojový tým Charybdis Ltd. The Art of Magic je pokračovatelem svého, dva roky starého, předchůdce Magic & Mayhem; oproti němu se však odehrává v plně 3D prostředí a přidává mnoho nových možností, jako např.

Zákaz Blade of Darkness?

Web Blade Universe přinesl informaci, podle které hrozí hře Severance: Blade of Darkness zákaz prodeje ve Skandinávii.

První informace o Prisoner of War

PCZone se podařilo získat první informace o vznikající hře Prisoner of War od Codemasters.

Team Factor preview

Pokud byste se podívali do našeho archivu novinek, moc kladných zmínek o chystané multiplayerové hře Team Factor od českých 7FX byste tam nenašli.

Chcete testovat Il-2 Sturmovik?

Pokud se chcete stát betatesterem možná nejlepšího leteckého simulátoru všech dob - Il-2 Sturmovik, máte teď jedinečnou šanci.

Eve-Online screenshoty

Je velice těžké přesně žánrově zařadit připravovaný masivně multiplayerový vesmírný akčně/obchodní simulátor Eve-Online: The Second Genes od islandských vývojářů CCP (Crowd Control Productions).

Ohlášení datadisku k East Front II

TalonSoft včera vydal press-release s oznámením vývoje nového expansion packu Fall of the...

Obrázky z Microsoft Train Simulatoru

Na IGN se spolu s rozhovorem o Microsoft Train Simulatoru objevilo i několik dalších obrázků z této nádherně vypadající hry.

ShugaShack mění název na ShackNews

Steve Gibson, provozující známý a populární server ShugaShack zabývající se novinkami z oblasti počítačových her, se rozhodl pro změnu názvu server.

První 3D Mark 2001 screenshoty

Společnost MadOnion.com zabývající se vývojem nejrůznějších benchmarkovacích a analytických programů vašeho PC dnes večer na svých stránkách vypustila první tři obrázky z nadcházejícího 3D Marku 2001.

Oznámení vývoje Galactic Civilizations

Stardock oznámil, že vyvíjí turn-based strategii nazvanou Galactic Civilizations.

Evil Twin screenshoty

Ubi Soft dal dnes k dispozici devět nových screenshotů z připravované 3D akční adventury Evil Twin - Cyprien's Chronicles.

Nové obrázky z Tropico

Aby o sobě dali náležitě vědět, vypustili PopTop Software tiskovou zprávu s novými informacemi a obrázky z připravované strategie Tropico.

F1 Racing Championship - dojmy

Dlouho očekávaný F1 Racing Championship od Ubisoftu přichází s ambicemi stát se nejlepším simulátorem formulí vůbec.

Alone in the Dark IV - preview

Po pěti letech se Infogrames rozhodli oživit slavnou sérii Alone in the Dark ve čtvrtém díle s podtitulem The New Nightmare.

První dvě rasy ze Star Wars Galaxies

Možná jste již zaregistrovali, že pro nás Lucas Arts ve spolupráci s Verantem připravují masivně multiplayerové online RPG (MMORPG) Star Wars Galaxies.

Informace o sci-fi MMORPG Neocron

Masivně multiplayerové online (MMO) hry se na nás hrnou ze všech směrů a tak vás asi nové informace o připravované sci-fi MMORPG Neocron od německých vyvojářů Reakktor Media AG příliš nepřekvapí.