Vyfoťte Riddicka a vyhrajte tiskárnu
zdroj: Tisková zpráva

Vyfoťte Riddicka a vyhrajte tiskárnu

12. 5. 2009 21:21 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

SOUTĚŽ: vyhlašujeme celostátní pátrání po Riddickovi a prosíme všechny svědky o zaslání foto-důkazů s jeho podobou.

Pozor, pozor: vyhlašujeme celostátní pátrání po Riddickovi. Je nebezpečný, ozbrojený a skrytý v anonymním davu. Pohybuje se neznámo kde na území České republiky a není vyloučeno, že průběžně podstupuje lehké plastické operace své tváře, aby zabránil odhalení.

Dotčená společnost CD Projekt se proto obrací na širokou hráčskou veřejnost s úpěnlivou prosbou, aby se jeho působení pokusila zmonitorovat. Žádá, aby všichni, kdo Riddicka někde naživo spatří, jeho aktuální podobu zdokumentovali. Ti, kteří zašlou na e-mailovou adresu tiscalisoutez@gmail.com alespoň jednu vlastnoručně vyfocenou fotku kohokoli ze svého okolí, kdo se podobá Riddickovi, nebo u koho mají podezření na jistou příbuznost s Riddickem (jak ho poznat?), budou zařazeni do soutěže. V ní se hraje o následující ceny:

Zvětšit zdroj: Tisková zpráva
    1. cena - fototiskárna Canon Pixma MP540 (v hodnotě 2600 Kč) + originálka Riddick Assault on Dark Athena (česká PC verze) + Riddick tílko + sluneční brýle s logem hry
    2. cena - originálka hry + tílko + brýle
    3. cena - tílko + brýle
    4. cena - brýle
    5. cena - tílko
Zvětšit zdroj: Tisková zpráva

Pátrání trvá od 12. května do 24. května. Z obdržené fotodokumentace (ať už pořízené fotoaparátem nebo mobilním telefonem) na zmiňovaný e-mail tiscalisoutez@gmail.com budou posléze CD Projektem vybráni svědci, kteří mu poskytnuli nejlepší důkazní materiál při snaze o identifikaci a dopadení Riddicka. Povede se to právě vám?

Hlavní cenu - tiskárnu - s níž poté bude moci výherce tisknout fotky nejen Riddicka do aleluja, věnovala společnost Canon. Ostatní ceny věnoval CD Projekt, který paralelně pátrá i na vlastní pěst na adrese KdeJeRiddick.cz.
zdroj: vlastní

jd

Nejnovější články