World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Články

Na servery World of Warcraft cílily DDoS útoky, někteří hráči si nezahráli celý víkend

Americké servery World of Warcraft i čerstvého Classicu zaznamenaly v sobotu ve večerních hodinách sérii DDoS útoků. Přihlásila se k nim na Twitteru britská skupina s varováním, že servery shodí zhruba za půl hodiny. World of Warcraft trápily výpadky a vysoká latence i během neděle, někteří hráči se nemohli přihlásit ani na svůj účet Battle.net.

Blizzard spustil World of Warcraft Classic. I s hodinovými frontami

O půlnoci na dnešek došlo ke spuštění serverů vanilla World of Warcraft Classic a i přes poznámky škarohlídů, že jde jen o laciný způsob, jak zadrnkat na hráčskou nostalgii, je o ně zájem. K připomenutí časů minulých totiž notně přispěla také počítadla hráčů, kteří jsou ve frontě na hraní před vámi, spolu s minutovým odhadem, kdy zhruba se do úvodní lokace dostanete vy.

Ve WoW Classic si už teď můžete vytvořit postavu a rezervovat jméno

V mojí sociální bublině se nachází poměrně hodně lidí, kteří hráli původní World of Warcraft v roce 2004... a dost možná už nikdy potom. O to víc nicméně vyhlíží spuštění vanilkového World of Warcraft Classic na konci srpna. Pokud mezi ně patříte, jistě vás bude zajímat, že si ještě před spuštěním serverů můžete zabrat svou vysněnou přezdívku. Přece si ji nenecháte ukrást někým jiným!

World of Warcraft Classic má datum vydání a chystá uzavřené betatesty

Za Hordu! Za Alianci! Alespoň tedy za ty původní. World of Warcraft Classic vyhlíží spousta fanoušků i nostalgiků a ještě před jeho letním ostrým startem si ho budete moct vyzkoušet v menších uzavřených betatestech, které Blizzard spustí především kvůli zátěžovým testům serverů a vlastně i proto, aby zjistil, kolik hráčů má o původní, vanilkovou verzi WoWka zájem.

PvP bude do World of Warcraft Classic přibývat postupně

Zvýšený zájem hráčů o vanilkové World of Warcraft Classic minulý měsíc přiměl Blizzard k tomu, aby plánovaný počet updatů zvýšil ze čtyř na šest. Návrat do pravěku se kromě spousty jiných věcí dotkne taky PvP systému, který při vydání formálně prakticky neexistoval. Můžete sice zabíjet ostatní hráče, minimálně zpočátku z toho ale neplynou žádné výhody. Ovšem ani penále!

World of Warcraft Classic dostane šest updatů místo plánovaných čtyř

Servery klasického WoWka se spustí již toto léto a hra bude více méně následovat stejný proces updatů, kterého se dočkal původní World of Warcraft. Vše odstartuje jakoby verzí 1.2 a World of Warcraft Classic se bude postupně updatovat, přibydou nové raidy a větší změny v herních systémech, tak jak si je pamatujete z minulosti.

Bleskovky

  • 18. 6. 11:27 - Blizzard zabanoval přes 70 000 účtů pro World of Warcraft Classic

  • 29. 8. 2019 - Blizzard průběžně navyšuje kapacitu přetížených serverů WoW Classic.

  • 7. 8. 2019 - Blizzard otevřel nové vlákno fór, kde můžete hledat lidi, se kterými jste na různých serverech hráli World of Warcraft v roce 2004. Chce vám tak ulehčit hledání kamarádů pro WoW Classic.

Hodnocení Metacritic:
81/100