World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Články

Na servery World of Warcraft cílily DDoS útoky, někteří hráči si nezahráli celý víkend

Americké servery World of Warcraft i čerstvého Classicu zaznamenaly v sobotu ve večerních hodinách sérii DDoS útoků. Přihlásila se k nim na Twitteru britská skupina s varováním, že servery shodí zhruba za půl hodiny. World of Warcraft trápily výpadky a vysoká latence i během neděle, někteří hráči se nemohli přihlásit ani na svůj účet Battle.net.

Blizzard spustil World of Warcraft Classic. I s hodinovými frontami

O půlnoci na dnešek došlo ke spuštění serverů vanilla World of Warcraft Classic a i přes poznámky škarohlídů, že jde jen o laciný způsob, jak zadrnkat na hráčskou nostalgii, je o ně zájem. K připomenutí časů minulých totiž notně přispěla také počítadla hráčů, kteří jsou ve frontě na hraní před vámi, spolu s minutovým odhadem, kdy zhruba se do úvodní lokace dostanete vy.

Ve WoW Classic si už teď můžete vytvořit postavu a rezervovat jméno

V mojí sociální bublině se nachází poměrně hodně lidí, kteří hráli původní World of Warcraft v roce 2004... a dost možná už nikdy potom. O to víc nicméně vyhlíží spuštění vanilkového World of Warcraft Classic na konci srpna. Pokud mezi ně patříte, jistě vás bude zajímat, že si ještě před spuštěním serverů můžete zabrat svou vysněnou přezdívku. Přece si ji nenecháte ukrást někým jiným!

World of Warcraft Classic má datum vydání a chystá uzavřené betatesty

Za Hordu! Za Alianci! Alespoň tedy za ty původní. World of Warcraft Classic vyhlíží spousta fanoušků i nostalgiků a ještě před jeho letním ostrým startem si ho budete moct vyzkoušet v menších uzavřených betatestech, které Blizzard spustí především kvůli zátěžovým testům serverů a vlastně i proto, aby zjistil, kolik hráčů má o původní, vanilkovou verzi WoWka zájem.

Bleskovky

  • 18. 6. 2020 - Blizzard zabanoval přes 70 000 účtů pro World of Warcraft Classic

  • 29. 8. 2019 - Blizzard průběžně navyšuje kapacitu přetížených serverů WoW Classic.

  • 7. 8. 2019 - Blizzard otevřel nové vlákno fór, kde můžete hledat lidi, se kterými jste na různých serverech hráli World of Warcraft v roce 2004. Chce vám tak ulehčit hledání kamarádů pro WoW Classic.

DLC

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic
RPG, Online
PC, MAC
26. září 2022
Hodnocení Metacritic:
81/100
Hodnocení čtenářů:
100/100