Wasteland 3

Wasteland 3

Články

Jaké hry vyjdou v srpnu?

Auta, strategie, simulace a Aloy

Wasteland 3 podporuje pyromany, po nepřátelích střílí kozy a věnuje vám tank

Série Wasteland, tedy alespoň její relativně nedávný druhý díl, je takový Fallout pro všechny, pro které jsou nové Fallouty moc akční a málo přemýšlivé. V chystané trojce se ujmete party drsných chlápků a ženštin, kteří jsou odhodlaní v postapokalyptické pustině nastolit aspoň trochu toho pořádku, a v tahových soubojích s nimi povraždíte všechno možné zlořádstvo. A to i pomocí z kanónu vystřelených koz.

Odklady letošních her neberou konce. Novými oběťmi jsou Wasteland 3 a Minecraft Dungeons

Letos herní průmysl postihlo už tolik odkladů. Watch Dogs Legion, The Last of Us: Part II, Dying Light 2, Marvel’s Avengers, Outriders a spousta dalších. To bylo ještě před pandemií, která si ale také začíná vybírat svou daň: studia jsou nucená k práci z domova a koordinovat tímto způsobem velké projekty nejde tak hladce jako v jedné kanceláři. Nově se to dotklo diablovky Minecraft Dungeons a izometrického RPG Wasteland 3.

Vyšel remaster původního Wastelandu z roku 1988

Praotec všech Falloutů zvaný Wasteland před dvěma roky oslavil své třicátiny. Málokdo asi čekal, že se postapokalyptické RPG časem vrátí v podobě solidního pokračování, a nejen jednoho. A ještě méně pravděpodobně se mohl jevit remaster či remake původní hry. Ale studio inXile Entertainment se zjevně před ničím nezastaví a Wasteland Remastered už okupuje virtuální poličky obchodů.

Remaster prvního Wastelandu vyjde už za měsíc

Studio Interplay Entertainment dalo světu dodnes populární sérii Fallout, ale ještě deset let před jejím první dílem to samé studio vytvořilo hru Wasteland, která byla posléze inspirací a duchovním předchůdcem Falloutu. Nyní, o 32 let později se naskytne možnost vrátit se do úplně původní pustiny v omlazené verzi Wasteland Remastered.

Wasteland 3 se připomíná novým trailerem a ohlašuje datum vydání

Mrazivé Colorado ve Wasteland 3 mělo odvážné dobrodruhy původně přivítat už letos, ale poté, co jeho autory, studio InXile, vloni koupil Microsoft, došlo k odkladu. Nové datum vydání bylo určeno na květen příštího roku, což nám na akci X019 sdělil sám zakladatel studia, Brian Fargo.

Bleskovky

  • 2. 6. 17:01 - Wasteland 3 v novém vývojářském deníčku rozebírá důležitost vašich voleb

  • 28. 5. 15:42 - Game Informer zveřejnil 40 minut z hraní Wasteland 3

  • 25. 5. 16:35 - Ve Wastelandu 3 narazíte na kult uctívající Ronalda Reagana jako svého boha

  • 15. 5. 2019 - Wasteland 3 se objeví na E3 a nebude exkluzivní pro žádný digitální obchod, počítá se se Steamem i GoG.