Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution
Věková dostupnost

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Články

Best of 2011: Nejlepší strategie

Rok 2011 nepřinesl žádný zásadní zlom. Z této informace asi každý pochopí, že v případě strategických her to znamená jediné, vývojáři ve většině případů raději sáhli po osvědčené značce, k níž se vždy rádi vrátí fanoušci původní hry. Pochopitelný a lehce ospravedlnitelný záměr funguje dokonale napříč všemi žánry a nelze zde nic vytýkat. Výsledkem ovšem je, že se většina energie spotřebuje na vyživování dobře nesoucí zlaté slepice a nezbývá mnoho času na vymýšlení něčeho nového.

V Dawn of War II se konečně objeví Tau Commander

Člověk by touto dobou nejraději psal o tom, jak je nesmírně zvědavý na Dawn of War III, a...

Šéf THQ potvrzuje vývoj Warhammer 40k: Dawn of War III

Šéf hlavní herní divize THQ Danny Bilson nedávno nadhodil, že během herní výstavy v Německu na konci srpna dojde k ohlášení nové hry. Všichni doufali v Homeworld III, což ještě stále není vyloučeno, ale zdá se, že nakonec půjde o Dawn of War III. Vývoj DoW III potvrdil Bilson Eurogameru už minulý rok a dnes a to udělal znovu s tím, že vývojáři z Relicu kombinují prvky z prvního i druhého dílu a přidávají k tomu elementy zbrusu nové. Do konkrétních detailů Bilson nezachází, omezuje se na konstatování, že až to uvidíme, posadíme se z toho na zadek. To ale říkají všichni a pořád.

Oznámení Dawn of War II: Retribution DLC

Datadisk ke sci-fi strategii Warhammer 40k Dawn of War II: Retribution se brzy dočká nového...

Osiřelá videa z Crysis 2, DoW II: Retribution, Conduit 2...

Celá řada her si svůj start na trhu naplánovala na březen, což ve spojení s módou, vydávat nedlouho před vydáním upoutávkové video, pro vás znamená, že se budete tento měsíc hodně dívat na videa. A u některých titulů už to bude - s ohledem na množství materiálů, které jste z nich viděli - spíše z povinností. Crysis 2 video třeba míchá příběhové momentky z ukázkami použití neviditelnosti v praxi. Ze všeho nejlepší je ale stejně hudební podkres, který se v druhé polovině změní v něco úžasného. Nevíte náhodou, co je to za kapelu / zpěvačku? Jen pro úplnost se jedná o cover songu New York, New York od Digital Daggers, jak jste nás upozornili v diskusi, díky.

Multiplayerové dojmy z Dawn of War II: Retribution

Fanoušci futuristického Warhammeru, dovedete si představit rok bez nového přírůstku do rodiny Dawn of War? Ne? My také ne a Relic to evidentně vidí podobně, protože vydání nového datadisku pro Dawn of War II se nezastavitelně blíží (CZ verze od Comgadu vychází 4. března). A vzhledem k tomu, že jako každý správný datadisk přináší do hry nový obsah, který je potřeba pořádně vybalancovat, konal se nedávno betatest. A my ho samozřejmě nemohli minout, abychom vám těsně před vydáním datadisku mohli nabídnout bližší pohled na to, co vás v něm čeká a nemine.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
19. března 2011
Recenze