Záznam tiskové konference Microsoftu
zdroj: tisková zpráva

Záznam tiskové konference Microsoftu

10. 6. 2018 21:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Microsoft se dlouze zadíval na E3 konferenci EA, odfrkl si a spustil takovou kanonádu oznámení a novinek, až se nám z toho málem zatočila hlava. Dorazil epický trailer na Cyberpunk 2077 (článek). Objevila se do Washingtonu zasazená The Division 2 (článek). A dalším lákavým pokračováním je Devil May Cry 5 (článek).

A to není zdaleka konec. Milovníky zombíků potěší Dying Light 2 (článek), který tentokrát klade daleko větší důraz na příběh a na hráčovy volby - však si k tomu vývojáři přizvali legendárního Chrise Avellona. Zablbnete si i v Just Cause 4 (článek), kde se pro změnu zbláznilo počasí, a tak budete létat na tornádu. Metro Exodus se dočká únorového vydání (článek). Série Gears of War bude rozšířena hned o tři nové kousky. A svou chvilku slávy si užila i Lara Croft v chystaném Shadow of the Tomb Raider.

Mezi další novinky patří:

- nový trailer na překrásnou plošinovku Ori and the Will of the Wisps

- ukázka z hraní britské závodní Forza Horizon 4

- akční Sekiro: Shadows Die Twice od tvůrců Dark Souls

- srpnové vydání drogového survivalu We Happy Few

- Halo Infinite pro Xbox i PC, vrátí se Master Chief

- pohádkový koktejl Kingdom Hearts III i s oblíbenou královnou Elsou

- DLC jménem The Delicious Last Course pro nádherný Cuphead

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Nejnovější články