Just Cause 4
Věková dostupnost

Just Cause 4

Články

Rico se v novém dodatku k Just Cause 4 prohání na hoverboardu

Rico Rodriguez nejprve pracoval pro špionskou agenturu, protože podporovala demokracii svrháváním diktátorských režimů, jenomže pak začala být hamižná a shromažďovala pokročilé technologie a nerostné bohatství ve prospěch Spojených států. V nejnovějším přídavku pro Just Cause 4 s názvem Danger Rising jdou agenti Ricovi po krku a on se jim musí bránit. Třeba tím, že vyhodí do vzduchu pár helikoptér. Dává to smysl, ne?

Just Cause 4 bude ještě divočejší s rozšířením Dare Devils of Destruction

Série Just Cause 4 má bohužel nejlepší léta za sebou. Čtvrtý díl je sice zase o něco hezčí, výbušnější a šílenější, ale jen to už zkrátka nestačí. Výsledkem jsou vlažné recenze kritiků (u nás za ryze průměrných pět), ale ještě smutnější pohled skýtá Steam, kde se hráči složili na děsivých 36 procent. Nové DLC tomu asi moc nepomůže.

GamesPlay – hrajeme Just Cause 4

Je to pták? Je to letadlo? Ne! Je to Rico Rodriguez ve wingsuitu, který kolem sebe s kadencí samopalu vzor 24 sype střely z raketometu! Všechno exploduje, z hořícího pekla nemůže uniknout ani živáček, dokonce ani sám Rico… Ale co to? Kouř a plameny najednou protíná vystřelovací hák, zachytí se za kolem prolétající stíhačku a mužná postava na jeho druhém konci míří k nebesům! Ano, uhodli jste. Dneska si zahrajeme Just Cause 4.

Největší ohňostroj nezažijete na silvestra, ale v dnes vydaném Just Cause 4

Just Cause vždy razilo heslo „maximální sandbox“. Význam hesla je s každým dalším dílem větší, hlubší a rozvinutější, což platí i u Just Cause 4. Novinek je spousta a vypadá to, že příznivci série si i tentokrát přijdou na své. Jen doufám, že se nedostaví syndrom předchozího dílu, který po pár hodinách bohužel nastolil opakující se nudu.

Bleskovky

  • 4. 5. 2021 - Game Pass přivítá novou Fifu, poslední Just Cause i Red Dead Online

  • 16. 7. 2020 - Film podle Just Cause našel režiséra

  • 15. 5. 2019 - Na PlayStation Store zavítaly májové slevy, ulovte si Red Dead Redemption 2, Just Cause 4 a spoustu dalších.

  • 6. 3. 2019 - Just Cause 4 je v předplatném Xbox Game Pass pouhé tři měsíce po vydání.

  • 30. 11. 2018 - Just Cause 4 připomíná blížící se vydání plakáty parodujícími ty k akčním filmům.

  • 31. 10. 2018 - Just Cause 4 je hotové, míří do lisoven.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
10. prosince 2018
Recenze