Shadow of the Tomb Raider
Věková dostupnost

Shadow of the Tomb Raider

Články

12 her bylo málo. Google Stadia zítra odstartuje s 22 hrami

Google před týdnem zveřejnil tucet her, které budou dostupné v den vydání streamovací platformy Stadia. Bylo mezi nimi několik velmi zajímavých kousků jako třeba Red Dead Redemption II, ale většina z nich je už kvůli svému stáří neatraktivní a potenciální zákazníci nebyli zrovna nadšení. Takže v Googlu přihodili dalších deset her navrch.

Google Stadia nabídne v den spuštění 12 her, další přibydou ještě letos

Budoucnost už je za dveřmi. Ambiciózní streamování her v podání Stadie od Googlu startuje 19. listopadu v různých zemích světa, i když ta naše v srdci Evropy a další menší trhy budou zatím chybět. Google si dal načas s oznámením her, které budete streamovat na obrazovky nejrůznějších zařízení v den spuštění služby, a výběr je to docela zajímavý.

Seznam her s ray tracingem se rozrůstá na 20 titulů. V čele je Minecraft

Kromě očekávané RPG pecky Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostanou podporu ray tracingu i další hry. Nvidia na Gamescomu potvrdila Minecraft, Dying Light 2 nebo SYNCED: Off-Planet. Některé z dříve oznámených titulů mají navíc na veletrhu svá hratelná dema, kde lze vidět ray tracing v pohybu. Že by patch pro Wolfenstein: Youngblood nebyl zas tak daleko?

Na ray tracing už nepotřebujete grafickou kartu GeForce RTX

Nvidia včera vydala ovladače, které aktivovaly podporu pro vykreslování pomocí ray tracingu i na kartách bez RT jader. Firma tak dostála slibům z letošní konference GDC, kde svůj překvapivý záměr oznámila. Nově si tak ray tracing můžete zkusit zapnout i na grafických kartách Pascal od GTX 1060 6 GB a výše, a samozřejmě i na novějších modelech Turing GTX (1660 & 1660 Ti).

Bleskovky

  • 26. 7. 10:56 - Shadow of the Tomb Raider a Sniper Elite 4 se těší z upgradu na nových konzolích

  • 4. 3. 2020 - Do streamovací služby PlayStation Now přibyly v březnu Shadow of the Tomb Raider, Control, Wolfenstein 2: The New Colossus a další. V Česku si ji nicméně stále nepředplatíte.

  • 31. 1. 2019 - Nové DLC pro Shadow of the Tomb Raider The Nightmare láká minutovým trailerem.

  • 12. 12. 2018 - Příští týden dorazí do Shadow of the Tomb Raider druhý přídavek s názvem The Pillar.

  • 18. 9. 2018 - První patch pro PC verzi Shadow of the Tomb Raider přidává podporu Steam Controlleru, opravuje chyby a stabilitu hry.

  • 5. 9. 2018 - Unikly obrázky mladistvé Lary Croft dovádějící na rodinném panství z Shadow of the Tomb Raider .

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
14. září 2018
Recenze