Forza Horizon 4
Věková dostupnost

Forza Horizon 4

Články

Nová Forza se teprve začíná vyvíjet, na Xbox One už ani nevyjde

Místo osmičky dostaneme „reimaginaci“ série

Herní sál Computer Hall na Comic-Conu nabídne exkluzivního Iron Mana a další novinky

Už tento víkend od 7. do 9. února se v pražském O2 universu otevřou brány prvního českého Comic-Conu. A kromě slavných herců, se kterými se na místě můžete vyfotit a odnést si jejich autogram, můžete zavítat i do oblasti dedikované hrám všeho druhu. Na místě nebudou chybět novinky – ať už vydané, nebo teprve chystané – od společností Sony, Microsoft a Nintendo.

Do Forzy Horizon 4 se probojoval svěže vypadající battle royale mód The Eliminator

Populární žánr battle royale se už dlouho snaží prodrat do mnohem zavedenějších žánrů, závody nevyjímaje. Není to tak dávno, co jsme si všimli zajímavé automobilové akce notmycar, která ale světem moc nerezonovala. Forza Horizon 4 na druhou stranu patří k tomu nejlepšímu ze světa závodů a její nový battle royale mód The Eliminator není tak nesmyslný, jak by se mohlo zdát.

Top Gear se vrací do série Forza se Stigem a Chrisem Harrisem

V krátké době další velká spolupráce pro Forzu Horizon 4. Během E3 vyšlo DLC Lego Speed Champions, ve kterém se prolnuly světy závodů a plastových kostek. Nová, v pořadí již jedenáctá sezóna zase do hry začlení prvky současného Top Gearu.

TOP 10 nejhezčích obrázků (a galerií) z E3 2019

Po nejlepších trailerech musí nevyhnutelně přijít i nejlepší obrázky. Druhá důležitá věc z celé E3 pro ty, kteří nejsou přímo na výstavišti a nemají možnost si alespoň některé tituly vyzkoušet na vlastní kůži. Letos se toho urodilo obzvláště hodně, proto jsme pro vás vybrali ty nejhezčí a nejstylovější obrázky z celé E3.

Xbox Game Pass na PC přináší víc problémů než užitku

V době, kdy vyšla Forza Horizon 4, jsem ještě neměl počítač s Windows 10 a nehodlal jsem si kvůli jediné hře pořizovat Xbox One. Teď už se mi na disku točí nejnovější Okna a nedávno oznámený Xbox Game Pass pro PC byl pro mě jasným znamením. První měsíc předplatného je za nějakých 20 korun a za měsíc už stejně budu hrát něco jiného. Levněji Forzu neseženete, na druhou stranu bych si radši připlatil za jakýkoliv jiný způsob a měl to bez nervů…

Bleskovky

  • 4. 12. 2019 - Uniklé informace k Forze Horizon 4 ukazují více než 100 aut, včetně Modelu S od Tesly, které by mohly přibýt v dalším updatu.

  • 18. 9. 2018 - Forza Horizon 4 sice vychází „až“ 2. října, ale už si ji můžete stáhnout. Na PC počítejte s 63,73 GB, na Xbox One X s 60,19 GB a na běžném Xbox One s 56,13 GB.

  • 14. 9. 2018 - Už můžete stahovat demoverzi Forza Horizon 4 na PC a Xbox One.

  • 10. 9. 2018 - Byl odhalen kompletní seznam vozidel pro Forza Horizon 4.

  • 19. 8. 2018 - Neoficiálně: Přehled automobilů a skladeb (poslechnout přes Spotify), které nabídne Forza Horizon 4.

  • 13. 8. 2018 - Spekulace: V brzké době se ve Forza Horizon 4 budete moci projet v bugině Warthog z herní série Halo.

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
92/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
25. září 2018
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
6. října 2018
Recenze