Devil May Cry 5
Věková dostupnost

Devil May Cry 5

Články

Assassin’s Creed Odyssey v dosud největší slevě a další zajímavé akce obchodu Green Man Gaming

Herní obchod Green Man Gaming slaví své desáté narozeniny štědrou nabídkou slev, ke kterým navíc rozdává náhodné hry zdarma. Za zajímavé částky se dostanete ke hrám jako Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Anno 1800, XCOM: Chimera Squad, Stellaris a spoustě dalších.

Best of 2019: Nejlepší akční hra

Akční hra, žánr, ve kterém kralují bleskové reflexy, svalová paměť… a také dobrý level design, co nejlepší zpracování protivníků a samozřejmě i nové nápady. Loňský rok byl v této oblasti nesmírně hojný a před stupni vítězů zůstaly tituly, které by se jindy ke své medaili dostaly. Ale tím lépe pro nás, rozhodně bylo co hrát!

Best of 2019: Nejpůsobivější audiovizuální styl

Nejpůsobivější audiovizuální styl je každoročně jednou z těch nejrozmanitějších (a zároveň nejsubjektivnějších) kategorií. Hry se toho totiž nebojí a leckdy se i ty velké odváží zkusit trochu odvážnější umělecké zpracování. Nemluvě o těch menších, nezávislých hrách, které se snaží vypadat unikátně vlastně docela často. Letošní výběr trojice nejpůsobivějších audiovizuálních stylů je navíc tak pestrý, jak už dlouho nebyl.

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Výsledky herních Oscarů: Jak dopadly letošní The Game Awards?

Že na pátém ročníku The Game Awards bodoval Sekiro a Death Stranding, nejspíš nikoho nepřekvapí, však se jednalo o papírově nejsilnější soutěžící. Ale titulem s nejvíce oceněními se nakonec překvapivě stala úplně jiná avantýra. A uznání se dočkal i český zástupce ve startovním poli, Beat Saber.

Bleskovky

  • 18. 9. 2020 - Remaster Devil May Cry 5 nedorazí na PC, hráči jsou rozhořčeni

  • 17. 9. 2020 - Devil May Cry 5 vyjde na PlayStationu 5 ve značně obohaceném remasteru

  • 5. 8. 2020 - Z Xbox Game Passu zmizí Kingdom Come, přibudou Darksiders a Dark Pictures

  • 13. 2. 2020 - Resident Evil 7 překonal hranici 7 milionů prodaných kusů a Devil May Cry 5 se s více než 3 miliony stal nejprodávanější hrou série.

  • 6. 2. 2020 - Capcom v čerstvém patchi pro Devil May Cry 5 odstraňuje protipirátskou ochranu Denuvo.

  • 3. 4. 2019 - S posledním updatem z Devil May Cry 5 zmizí cenzura, budete tak muset snést pohled na nahé ženské pozadí.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
6. března 2019
Recenze