Vampyr

Vampyr

Články

MudRunner 2 odhaluje krásu přírody a těžkých strojů

V uplynulých dvou dnech proběhla každoroční akce WhatsNextFocus, na které vydavatel Focus Home Interactive odhalil své plány do budoucna. Došlo k oznámení nových partnerství i práce na nových hrách a ukázaly se taky už známé tituly, mezi kterými nechyběly The Surge 2, A Plague Tale: Innocence, GreedFall a MudRunner 2.

Best of 2018: Zklamání roku

Ačkoliv herní průmysl přináší každoročně spoustu pozitivních věcí, především samozřejmě samotné hry, stejně tak se nedá vyhnout průšvihům, ať už očekávaným, nebo překvapivým a o to nepříjemnějším. Letošek nebyl co do míry zklamání zrovna skoupý a v něčem asi šokoval i skeptiky.

Vampyr se dočká seriálového zpracování

Hry podle filmů a seriálů tu máme každou chvíli, o filmech podle her většinou radši nemluvíme, ale seriálové adaptace herních pecek by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Na Zaklínače od Netflixu si ještě aspoň dva roky počkáme, navíc bude sledovat spíše děj knih, ale nyní se zdá, že se svého seriálu dočká i krvežíznivý doktor Jonathan Reed.

Vampyr nabídne jednoduchý příběhový mód i náročnější souboje ještě během léta

Upírské akční RPG Vampyr od studia Dontnod Entertainment ještě neřeklo své poslední slovo. Tvůrci totiž chystají velký update, který vyjde během léta na všechny tři velké platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One. Hlavním tahákem updatu budou dva nové módy, které hru ušijí na míru jak hardcore hráčům, tak těm, kteří se bojí soubojů.

GamesPlay – hrajeme upírské RPG Vampyr

S upíry v hlavní roli je to složité, a to nejen v herním světě. Když už jim renomé nekazí zářivé stvůry z braku Stmívání, pak to dělají alespoň přinejlepším průměrné hry, jako třeba Van Helsing. Vampyr od Dontnod Entertainment v nás ale zažehl jiskřičku naděje - a probudil lehkou žízeň po krvi.

Nové hry, které vyjdou v příštím týdnu

Vyprahlý vzduch venku nahrává spíš než hraní návštěvě bazénu, ale na poli nových titulů ještě pořád odmítá zavládnout sucho. Tento týden vychází třeba kreslená skákačka s velmi neotřelou herní mechanikou, bláznivé arkádové závodění a chystá se i návštěva inkvizitorů ze světa Warhammeru 40 000. Krvavou třešničkou na dortu pak bude výlet do meziválečného Londýna sužovaného španělskou chřipkou a upíry. Video připravil, sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Bleskovky

  • 23. 6. 16:36 - Stahujte češtinu pro XCOM: Chimera Squad, těšte se na Observation a Vampyr

  • 10. 4. 2019 - Na Nintendo Switch se letos podívá Vampyr i Call of Cthulhu.

  • 10. 4. 2019 - Vampyr překročil hranici milionu prodaných kusů, Dontnod a Focus spolu budou pracovat na další hře.

  • 20. 3. 2019 - Xbox Game Pass zítra rozšíří Deus Ex: Mankind Divided a What Remains of Edith Finch, za týden přibude Vampyr.

  • 18. 7. 2018 - 322. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2: Octo Expansion (8/10), nejhůře dopadl The Crew 2, Jurassic World Evolution a Vampyr (5/10).

  • 13. 7. 2018 - Během prvního měsíce se prodalo 450 tisíc kopií hry Vampyr.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
6. června 2018
Recenze