Vampyr

Vampyr

Články

MudRunner 2 odhaluje krásu přírody a těžkých strojů

V uplynulých dvou dnech proběhla každoroční akce WhatsNextFocus, na které vydavatel Focus Home Interactive odhalil své plány do budoucna. Došlo k oznámení nových partnerství i práce na nových hrách a ukázaly se taky už známé tituly, mezi kterými nechyběly The Surge 2, A Plague Tale: Innocence, GreedFall a MudRunner 2.

Best of 2018: Zklamání roku

Ačkoliv herní průmysl přináší každoročně spoustu pozitivních věcí, především samozřejmě samotné hry, stejně tak se nedá vyhnout průšvihům, ať už očekávaným, nebo překvapivým a o to nepříjemnějším. Letošek nebyl co do míry zklamání zrovna skoupý a v něčem asi šokoval i skeptiky.

Vampyr se dočká seriálového zpracování

Hry podle filmů a seriálů tu máme každou chvíli, o filmech podle her většinou radši nemluvíme, ale seriálové adaptace herních pecek by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Na Zaklínače od Netflixu si ještě aspoň dva roky počkáme, navíc bude sledovat spíše děj knih, ale nyní se zdá, že se svého seriálu dočká i krvežíznivý doktor Jonathan Reed.

Vampyr nabídne jednoduchý příběhový mód i náročnější souboje ještě během léta

Upírské akční RPG Vampyr od studia Dontnod Entertainment ještě neřeklo své poslední slovo. Tvůrci totiž chystají velký update, který vyjde během léta na všechny tři velké platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One. Hlavním tahákem updatu budou dva nové módy, které hru ušijí na míru jak hardcore hráčům, tak těm, kteří se bojí soubojů.

GamesPlay – hrajeme upírské RPG Vampyr

S upíry v hlavní roli je to složité, a to nejen v herním světě. Když už jim renomé nekazí zářivé stvůry z braku Stmívání, pak to dělají alespoň přinejlepším průměrné hry, jako třeba Van Helsing. Vampyr od Dontnod Entertainment v nás ale zažehl jiskřičku naděje - a probudil lehkou žízeň po krvi.

Bleskovky

  • 21. 10. 2021 - Vampyr se dočkal next-genové péče

  • 28. 1. 2021 - Tencent koupil minoritní podíl ve francouzském studiu Dontnod za 30 milionů eur

  • 22. 12. 2020 - RPG Vampyr na vás konečně může promlouvat skrze české titulky

  • 11. 9. 2020 - Na Steamu běží výprodej her GreedFall, The Surge 2, Farming Simulator 19 a dalších

  • 14. 7. 2020 - GOG poslal do akce francouzské hry. Od Dishonored přes Vampyr po A Plague Tale

  • 23. 6. 2020 - Stahujte češtinu pro XCOM: Chimera Squad, těšte se na Observation a Vampyr

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
6. června 2018
Recenze