Two Point Hospital
Věková dostupnost

Two Point Hospital

Články

Nemocniční tycoon Two Point Hospital řeší ekologii

Čekali byste v současné době rozmach her s pandemickou tematikou? Čekáte špatně – nové rozšíření pro simulátor budování a řízení nemocnic Two Point Hospital se vás pokusí přivést na jiné myšlenky. Městečko Windsock je totiž tak zelené, jak jen to jde a v dodatku Off The Grid budete léčit pacienty, kteří žijí odříznutí od civilizace, pěstují si vlastní zeleninu, stloukají máslo a celkově žijí v souladu s přírodou. S čímž se pojí i konkrétní podivné neduhy.

V novém DLC do Two Point Hospital se střetnete s mimozemšťany

Sympatický nemocniční manažer/tycoon Two Point Hospital vyšel minulý rok, udělal nám radost, ale díru do světa neudělal. To ale nijak nevadí ani nám, ani vývojářům, kteří se o hru pořád starají a neustále ji aktualizují. Důkazem toho je i další velké DLC s názvem Close Encounters.

Two Point Hospital vám přihraje víkend hraní zdarma a dárky od Segy

Koncept nemocničního tycoonu Two Point Hospital asi není třeba příliš představovat. Snažíte se postavit nejlepší zdravotnické středisko v širém okolí, najímáte schopné doktory, léčíte podivuhodné choroby a přitom chcete udržet rozpočet nemocnice v zelených číslech. Své manažerské schopnosti si teď můžete o víkendu vyzkoušet v praxi. Zároveň do hry dorazí druhá velká expanze a… headcrabitida?

Ve druhém DLC pro Two Point Hospital hledáte lék na smrt

DLC Pebberley Island je už druhé v pořadí, které rozšíří humorný nemocniční manažer Two Point Hospital. Zkraje loňského prosince váš špitál navštívil Yeti, ale tentokrát se vydáváte do tropických oblastí hledat bájnou vodu života zajišťující nesmrtelnost, tedy ultimátní léčivo všech nemocí včetně smrti. Kromě toho se na vás valí vlny nemocných turistů a nezkušených zaměstnanců.

Nachlazení? O pacienty Two Point Hospital se postará Yeti

Zima dorazila i do Two Point Hospital, a s ní celý nový horský region Pointy Mountains. Lokální celebrita Bartholomew F. Yeti založila petici za lepší zdravotní péči pro ty nejzapomenutější obyvatele světa sužovaného bizarními chorobami. A budete se o ni muset zasloužit vy v novém DLC nazvaném Bigfoot, které vyšlo včera.

Fight Club #390: Zaklínačský casting

A konečně se dostáváme do poslední desítky, kterou zanedlouho zakončíme jubilejním čtyřstým dílem podcastu Fight Club. Ale ještě to chvilku vydržte a usedněte s námi k další debatě. Gamescom už je dávnou minulostí. Podívali jsme se do současnosti, která je víc než příznivá. Tentokrát  se stočila řeč na hry (a seriál), které se v právě probíhajícím týdnu perou o pozornost.

Bleskovky

  • 9. 5. 2019 - Sega koupila Two Point Studios, tvůrce Two Point Hospital.

  • 17. 4. 2019 - Two Point Hospital se brzy dočká nové kooperativní výzvy.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
3. září 2018
Recenze