Máte námět či připomínku? Napište nám
Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince

Články

Čekání na Trine 4: The Nightmare Prince je u konce

Máte rádi chytré plošinovky? Vyžíváte se v řešení hádanek? Dáváte přednost environmentálním puzzlům? Neodkláníte zrak od malebné pohádkové grafiky? Máte rádi epickou muziku? Vyhledáváte kooperační hry? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, měli byste o Trine 4: The Nightmare Prince zauvažovat. Pokud jste tak odpověděli na všechny, tak na co ještě čekáte?!

Obsáhlé video vás seznámí s krásnou plošinovkou Trine 4: The Nightmare Prince

Tři naprosto odlišní hrdinové spojí už počtvrté své síly, aby zachránili pohádkový svět, na který je nejen radost pohledět, ale i mu naslouchat. Tajemná fialová nákaza nedá místním obyvatelům spát. Naštěstí je zachrání baculatý rytíř, útlá zlodějka a překvapivě čiperný kouzelník, kteří se vám blíže předvedou v nových záběrech.

Čtvrtý díl Trine nabídne kooperaci čtyř postav

Samé čtyřky! Trine 4: The Nightmare Prince se poprvé v historii série chlubí kooperativním režimem pro až čtyři hráče. Také by měl být tím vůbec nejdelším a nejrozsáhlejším ze všech. Vyjde letos na podzim, mezi další novinky patří předělaný soubojový systém a ještě více hádanek, při nichž si budete muset hrát s fyzikou.

V Trine 4 se dostanou ke slovu hrátky s vodou a zmrazování objektů

Trine je překrásná série s fantastickou hudbou a promyšlenými environmentálními hádankami, která se letos na podzim vrátí s čtvrtým dílem Trine 4: The Nightmare Prince. Ten slibuje návrat ke kořenům, tedy z předchozího 3D prostředí k 2.5D, a konečně to celé můžete vidět v běhu na souvislých záběrech z hraní.

Vývojářský deníček Trine 4 pojednává o křivolaké historii série

Letos na podzim by měl dorazit čtvrtý díl pohádkové skákačky Trine, tentokrát s podtitulem The Nightmare Prince. Spoustu fanoušků zklamalo 3D pojetí třetího dílu, takže jim určitě udělá radost rozhodnutí vývojářů hezky se vrátit zpátky k 2,5D. Nezávisle na dimenzích se ale opět dočkáte tří spolupracujících hrdinů, kteří musí zachránit svět před stíny zlého prince nočních můr.

Trine 4: The Nightmare Prince se vrací ke kořenům pohádkové série

První a na dlouhou dobu poslední oficiální zmínka o dalším pokračování výborné adventurní série Trine se objevila před víc než třemi měsíci a dnes ji konečně následuje plnohodnotné oznámení Trine 4: The Nightmare Prince s kouzelným trailerem, obrázky a informacemi. Ty se netýkají jen nového dílu, ale i kompletní kolekce, která ho doprovodí.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
17. října 2019
Recenze