zavřít

Obsáhlé video vás seznámí s krásnou plošinovkou Trine 4: The Nightmare Prince

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tři naprosto odlišní hrdinové spojí už počtvrté své síly, aby zachránili pohádkový svět, na který je nejen radost pohledět, ale i mu naslouchat. Tajemná fialová nákaza nedá místním obyvatelům spát. Naštěstí je zachrání baculatý rytíř, útlá zlodějka a překvapivě čiperný kouzelník, kteří se vám blíže předvedou v nových záběrech.

Kdo hrál předchozí díly série Trine, ten se zde bude cítit jako doma. Trine 4: The Nightmare Prince totiž neopouští základní formuli, jen ji lehounce vylepšuje. Opět se tedy na partu dobrodruhů koukáte z boku, čarujete krabice, nepřátele mlátíte mečem a houpete se na lanech.

Ale hrdinové mají pár nových vychytávek v rukávu, čímž vzniká spousta dalších kombinací jejich efektů a hádanky jsou zase o něco složitější. Dojde na hrátky s ohněm, vodou i ledem. Zúčastníte se nečekaných bitev a zapeklitých boss fightů a tentokrát můžete hrát i ve čtyřech hráčích s opakujícími se hrdiny.

Tvůrci toho do jedné zdánlivě malé hry nacpali opravdu hodně a je docela jasné, že nám v téměř desetiminutovém videu neřekli zdaleka vše (i když informací zazní požehnaně). Což je dobře, přece byste nechtěli znát všechna tajemství předem.

Sami si je odhalíte záhy, až Trine 4: The Nightmare Prince vyjde 8. října na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi. Pokud jste se sérií ještě neměli tu čest, pak si ve stejný den na stejných platformách můžete pořídit Trine: Ultimate Collection, tedy kolekci všech čtyř her série, které stojí za to (i když trojka je trošku horší pokus o nový rozměr).

Tagy: adventura kooperace herní série kouzla

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.