Obsáhlé video vás seznámí s krásnou plošinovkou Trine 4: The Nightmare Prince
zdroj: Archiv

Obsáhlé video vás seznámí s krásnou plošinovkou Trine 4: The Nightmare Prince

2. 10. 2019 12:55 | Video | autor: Patrik Hajda |

Tři naprosto odlišní hrdinové spojí už počtvrté své síly, aby zachránili pohádkový svět, na který je nejen radost pohledět, ale i mu naslouchat. Tajemná fialová nákaza nedá místním obyvatelům spát. Naštěstí je zachrání baculatý rytíř, útlá zlodějka a překvapivě čiperný kouzelník, kteří se vám blíže předvedou v nových záběrech.

Kdo hrál předchozí díly série Trine, ten se zde bude cítit jako doma. Trine 4: The Nightmare Prince totiž neopouští základní formuli, jen ji lehounce vylepšuje. Opět se tedy na partu dobrodruhů koukáte z boku, čarujete krabice, nepřátele mlátíte mečem a houpete se na lanech.

Ale hrdinové mají pár nových vychytávek v rukávu, čímž vzniká spousta dalších kombinací jejich efektů a hádanky jsou zase o něco složitější. Dojde na hrátky s ohněm, vodou i ledem. Zúčastníte se nečekaných bitev a zapeklitých boss fightů a tentokrát můžete hrát i ve čtyřech hráčích s opakujícími se hrdiny.

zdroj: Archiv

Tvůrci toho do jedné zdánlivě malé hry nacpali opravdu hodně a je docela jasné, že nám v téměř desetiminutovém videu neřekli zdaleka vše (i když informací zazní požehnaně). Což je dobře, přece byste nechtěli znát všechna tajemství předem.

Sami si je odhalíte záhy, až Trine 4: The Nightmare Prince vyjde 8. října na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi. Pokud jste se sérií ještě neměli tu čest, pak si ve stejný den na stejných platformách můžete pořídit Trine: Ultimate Collection, tedy kolekci všech čtyř her série, které stojí za to (i když trojka je trošku horší pokus o nový rozměr).

Nejnovější články