Čtvrtý díl Trine nabídne kooperaci čtyř postav
zdroj: Archiv

Čtvrtý díl Trine nabídne kooperaci čtyř postav

9. 8. 2019 14:20 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Samé čtyřky! Trine 4: The Nightmare Prince se poprvé v historii série chlubí kooperativním režimem pro až čtyři hráče. Také by měl být tím vůbec nejdelším a nejrozsáhlejším ze všech. Vyjde letos na podzim, mezi další novinky patří předělaný soubojový systém a ještě více hádanek, při nichž si budete muset hrát s fyzikou.

S inovacemi na poli hádanek se pojí i nové schopnosti, které při jejich řešení budete muset používat. Zahrnují oheň, vítr, magnety, světlo, elektřinu a spoustu dalšího a jejich obtížnost je vždy uzpůsobená počtu hráčů, takže se nemusíte bát, že by nešly vyřešit jen proto, že hrajete sólo. Do kooperace pro čtyři se ale můžete pustit jak lokálně, tak online, nemělo by tedy být příliš těžké sehnat potřebné parťáky pro putování po krásném 2,5D světě.

zdroj: Archiv

Kromě zbrusu nové čtyřky od studia Frozenbyte se chystá ještě kompletní edice Trine: Ultimate Collection, kde najdete všechny čtyři díly, digitální soundtrack a art book a fyzickou mapu světa Trine 4. Tu bude obsahovat i klasická fyzická edice The Nightmare Prince, která vychází na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch 8. října.

Předobjednávkové bonusy u fyzických edic zahrnují látkový plakát a jednu bonusovou úroveň s názvem Toby‘s Dream. Toby je pes, kterého můžete znát z jiného titulu od Frozenbyte, dva roky staré diablovky Nine Parchments o mladých čarodějích. V tomto případě mu musíte pomoct najít schované a zahrabané pamlsky na hradě a v přilehlých zahradách.

Nejnovější články