Tooth and Tail

Tooth and Tail

Články

Discord otevírá svůj obchod s desítkami pečlivě vybraných titulů

Tak je to konečně tady. Steam, GOG a další podobné služby mají nového vyzyvatele od Discordu. Zatím samozřejmě nedokáže konkurovat rozsahem nabízeného obsahu, ale slibuje opravdu zajímavé prvky – hry, které správci pečlivě vybírají, hry, které mají časovou exkluzivitu, předplatné s přístupem k výborným hrám. Ale je přesto vůbec pro další digitální obchod místo?

Strategický Humble Bundle nabízí Endless Space 2 nebo Tooth and Tail

Správný stratég si umí vybrat tu nejlepší chvíli k útoku. Je-li vaším cílem dobýt pro svou steamovou knihovnu Endless Space 2, Tooth and Tail nebo Empire: Total War, čas ke zteči právě nastal. Humble Bundle nabízí tyhle a další tituly za tolik, kolik se vy sami rozhodnete zaplatit, byť pro odemknutí nejvyšší úrovně, kde se nachází vesmírná 4X od Amplitude a krysí válka od Pocketwatch, se musíte rozloučit s 10 eury.

To nejlepší z Games.cz - filmový Tomb Raider, nástupce Theme Hospital a hračky od Nintenda

Hned na začátek musíme říct, že máme v redakci radost. Hernímu průmyslu se nám tenhle týden povedlo opravdu a nefalšovaně překvapit, potěšit i uvést do rozpaků. Za překvapení může rozhodně Nintendo Labo, které nečekal opravdu nikdo. Je sice pravda, že Nintendo bylo ještě před Mariem jakousi „továrnou“ na hračky, ale to bylo dávno. Kartonové Toy-Cony nás zaskočily, ale po prvotním šoku musíme uznat, že na tom vážně něco bude. Potěšení má pak na svědomí duchovní nástupce Theme Hospital, nově oznámená Two Point Hospital. Snad se to tentokrát povede. A rozpaky? Inu, podívejte se na trailer na filmového Tomb Raidera sami…

Fight Club #358: RUR - Remcání u remasterů

Opět se vrací náš pravidelný podcast Fight Club a v roli moderátora se opět vrátil Pavel Dobrovský. Společně s ním do studia zasedli Adam Homola, Patrik Hajda a Aleš Smutný. Podívali se na zoubek novému Levelu, nově oznámenému nástupci Theme Hospital s názvem Two Point Hospital a také se neshodli nad užitečností remasterů.

Zvířecí realtime strategie Tooth and Tail rozpoutá občanskou válku o maso

Prochází si žánr realtime strategií krizí? Záleží, koho se zeptáte, nicméně díky hrám jako Tooth and Tail lze z plna hrdla vykřiknout rázné „ne!“ a jít zase hrát. Pasovat tuhle novinku od tvůrců Monaco do role obroditele žánru by bylo ale nefér. Tooth and Tail je podle všeho sice malá, ale povedená strategie, co teď vyšla na Steamu.

V „popkornové strategii“ Tooth and Tail budete místo kukuřice baštit maso svých nepřátel

„Postav základnu, veď svou armádu, sežer své nepřátele!“ To je heslo realtimové strategie Tooth and Tail, v níž se spolu poperou hordy rozzuřených a po zuby ozbrojených zvířátek. Jsou tu krysy, skunkové, sovy, divočáci i další zástupci živočišné říše, a ti všichni potřebují jíst. Jíst jeden druhého. Kdo si královsky pochutná, a kdo skončí jako večeře, o tom rozhodnete vy a vaše vůdcovské schopnosti. Nečekejte ovšem nějaké složité ovládání. Pod vaší přímou kontrolou je jedině generál, co mává vlajkou a komanduje tím svoje stoupence.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
15. ledna 2018
Recenze