The Wolf Among Us: Episode 4 – In Sheep's Clothing

The Wolf Among Us: Episode 4 – In Sheep's Clothing

Články

Best of 2014: Nejlepší adventura

Mezi adventurami panovala v roce 2014 ostrá konkurence. Do svého žánrového chlívku se vrátilo několik oborových klasiků, překvapilo nás pár nově příchozích studií a vytáhly se i tradiční jistoty v čele s Telltale Games. O brutální síle loňské nabídky svědčí ostatně i to, že se do našeho finálního pětičlenného výběru nevešel například nový Broken Sword: The Serpent's Curse, výborná Blackwell Epiphany, graficky fantastické Lumino City, předělaný Gabriel Knight, zamyšlený The Vanishing of Ethan Carter nebo tradicionalistická A Golden Wake. Stranou jsme zatím nechali také Dreamfall Chapters - první epizoda s podtitulem Reborn nás zatím nedokázala přesvědčit o tom, že návrat téhle klasiky můžeme s klidem doporučit. Ale kdo ví, další epizody třeba kvalifikují Chapters do nominací v příštím roce. Nyní už ale k těm nejlepším.

První řada Wolf Among Us míří do finále, předposlední epizoda vyjde příští týden

Nedávno jste si mohli přečíst recenzi na třetí epizodu The Wolf Among Us od Miloše a na dveře už klepe epizoda čtvrtá. S podtitulem In Sheep's Clothing vyjde už příští týden a vývojáři z Telltale proto na poslední chvíli přispěchali s informacemi a trailerem, který vás má na předposlední epizodu první série nalákat.

První obrázky ohlašují blížící se vydání čtvrté epizody The Wolf Among Us

Telltale Games se poučili z kritiky ohledně pozdního vydání druhé epizody The Wolf Among Us a servírují nové díly téhle skvělé komiksové záležitosti v rozumném časovém rozestupu. První obrázky ze čtvrté epizody (asi nemusím zdůrazňovat, že v nich najdete spoilery, pokud jste hráli třeba jen první epizodu), která nese název In Sheep's Clothing, doprovázejí zprávu, že pokračování vyjde „brzy.“
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
29. května 2014
Recenze