The Vanishing of Ethan Carter
Věková dostupnost

The Vanishing of Ethan Carter

Články

Update PC verze Vanishing of Ethan Carter přináší přechod na Unreal Engine 4

Všichni majitelé PC verze The Vanishing of Ethan Carter mohou decentním způsobem zajásat – vývojáři vypouštějí zdarma aktualizaci, která posouvá hru o malý krůček dále, především z technologického hlediska. Přechází na Unreal Engine čtvrté generace a srovnává tak krok s verzí pro PlayStation 4, která na UE4 běží od začátku. 

Nvidia Grid dokazuje, že před streamovacími službami leží slibná budoucnost

V předešlém textu jsem se snažil navodit dojem, že SHIELD Tablet z dílen Nvidie je schopnou hračkou, jejíž potenciál sráží nedostatek her, které by využily přednosti silného chipsetu přístroje. Adekvátní protiváhu této závadě naštěstí tvoří streamovací služba Grid. Nejedná se o nic menšího než o aktuálně nejrozvinutější způsob spouštění PC her z cloudu. Jak spolehlivě ale funguje v praxi, potažmo jak vypadá dostupná knihovna titulů?

Sony kompenzuje hráče za výpadek PSN a předvádí PS4 hitovky roku 2015

DDoS útokem způsobené Vánoční výpadky PlayStation Network a Xbox Live si Sony a Microsoft za rámeček nedají a bylo jasné, že firmy přijdou s jistou formou kompenzace. Sony se tak dle očekávání uchýlila k prodloužení služby PlayStation Plus pro všechny hráče, kteří ji měli aktivní 25. prosince. Mezi aktivní uživatele PS+ se při tom počítají hráči s předplacenou službou i s bezplatným zkušebním obdobím. Pokud splňujete dané podmínky, dočkáte se pěti dnů PlayStation Plus navíc.

Bleskovky

  • 9. 1. 2018 - The Vanishing of Ethan Carter dorazí na Xbox One 19. ledna. V této verzi se díky časově exkluzivnímu free-roam módu můžete bezstarostně procházet světem hry.

  • 19. 7. 2015 - Video: Grafický rozdíl mezi PC (Unreal Engine 3) a PS4 (Unreal Engine 4) verzí titulu The Vanishing of Ethan Carter.

  • 7. 7. 2015 - Hororový The Vanishing of Ethan Carter vyjde na PS4 již 15. července.

  • 3. 11. 2014 - Infografika: Za první měsíc prodeje The Vanishing of Ethan Carter našlo svého majitele 60 tisíc kopií hry, 77% z nich bylo objednáno přes STEAM. (+ trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
2. října 2014
Recenze