The Sinking City

The Sinking City

Články

Samotářské radosti roku 2019

Všechno je online, všechno má multiplayer, bývá to zadarmo, ale prošpikované mikrotransakcemi. Taková už je moderní doba. Aby se člověk skoro bál, že staré dobré singleplayerové příběhové hry vymizí, protože většinou nevydělají tvůrcům tolik jako barevné repetitivní střílečky, ve kterých jde jen o to, honit se za skillem. Ale jakožto hráč, který nedá na singleplayer dopustit, mohu za sebe s radostí říct, že jsem si rok 2019 moc užil i navzdory multiplayerovým trendům.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

GamesPlay – hrajeme akční detektivku The Sinking City

Studiu Frogwares se po odkladech konečně podařilo vydat svou ambiciózní detektivku The Sinking City. Jak dopadl jeden z největších Patrikových favoritů letošního roku, si dnes ukážeme v GamesPlayi a zároveň si o tom večer přečtete i recenzi.

Launch trailer detektivky The Sinking City je plný spoilerů

Konečně je na dohled den, kdy vyjde odkládaná, očekávaná hra od tvůrců Sherlocka – hororová detektivka The Sinking City. Zatopené město plné tajemství očekává příjezd soukromého očka Charlese Reeda, který se pokusí přijít na kloub nejedné místní záhadě.

Souhrn videí z tiskové konference Nintenda

Sérii konferencí z E3 zakončilo Nintendo se svým Directem, ve kterém se objevilo několik vítaných překvapení, návraty spousty starých známých, nové informace o zástupu očekávaných her a mnoho dalších roztomilých výtvorů. Víc než 40 nadcházejících her jsme pro přehlednost hodili do jednoho článku.

V The Sinking City navlečete potápěčský skafandr a prozkoumáte lovecraftovské hlubiny

Jedna z mnou nejočekávanějších her letošního roku se nezadržitelně blíží. Díky minulému článku už víte, že detektivní případy nebudete muset louskat v angličtině, ale bude vám k ruce profesionální čeština. Dnešní trailer se vlastně vůbec poprvé nesoustředí na vyšetřování, ale pouze na děsivé bytosti a souboje s nimi, které budou tvořit značnou část The Sinking City.

Bleskovky

  • 1. 7. 11:35 - Lovecraftovský horor The Sinking City zmizel z většiny obchodů

  • 4. 9. 2019 - Lovecraftovská detektivka The Sinking City vyjde na Switchi 12. září.

  • 13. 6. 2018 - Detektivka The Sinking City vyjde 21. března. (+ trailer 1 / 2)

  • 18. 11. 2017 - Video: Frogwares představil nástroj pro generování města The Sinking City, který dostanou k dispozici i hráči.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
27. června 2019
Recenze