The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

Články

Best of 2015: Nejlepší remaster

Hlasy zevnitř vývojářské komunity, které před vydáním konzolí PS4 a Xbox One prorokovaly, že pro ně bude prvních pár let k dispozici relativně málo původních her, protože Sony a Microsoft se s tvůrci o nových strojích začaly bavit pozdě, měly pravdu. Když se oba stroje objevily na trhu, nebylo pořádně co hrát a díru bylo třeba něčím zalepit. Tak odstartovala vlna remasterů a HD remaků starších her, která však nezůstala pouze na konzolích – přelila se i na PC a výsledkem je situace, kdy počet vydávaných remasterů a HD remaků tvoří každý měsíc podstatnou část balíku všech vydaných her. Nastal tedy čas vyčlenit remastery do vlastní kategorie, abychom mohli určit, které z nich se v roce 2015 povedly nejvíce.

Souhrn recenzí, které vyšly na Games.cz v únoru a březnu

Od posledního souhrnu uplynuly skoro dva měsíce a na Games jsme mezi tím publikovali přes 30 recenzí malých, velkých, dobrých i méně dobrých her. A protože se vám řada titulů jistě už dávno vykouřila z hlav, nabízíme vám k nahlédnutí komentovaný soupis jejich recenzí, abyste viděli, co všechno za hry vám uniklo a musíte si ještě zahrát (než vyjde další pecka, na kterou čekáte).

New Nintendo 3DS – test nové generace úspěšného handheldu

Nintendo 3DS za začalo prodávat v roce 2011 a od té doby si vydobylo postavení svébytné platformy, která nabízí jedinečné hry, a její koupě vám otevře dveře k zážitkům, které jinde zkrátka nenajdete. Právě bezkonkurenční knihovna exkluzivních titulů je jedním z hlavních důvodů, proč má „3DSko“ na kontě přes 50 milionů prodaných kusů. Přesně čtyři roky po zahájení prodeje původní verze 3DS přišlo Nintendo s její vylepšenou verzí a logická otázka tedy zní: stojí za pořízení?

Nové verze handheldu 3DS a 3DS XL vyjdou v únoru a chystá se i nový Fire Emblem

Pokud jste přemýšleli o koupi handheldu Nintendo 3DS či jeho variantě XL, posečkejte, protože 13. února vyjde nová verze (v JPN už je v prodeji), která bude ve spoustě věcí lepší oproti dosavadnímu modelu. Hned si všimnete nových tlačítek ZR a ZL, stejně jako C-Sticku, které by měly mít podobnou funkci jako dřívější přídavek Circle Pad Pro a umožní třeba lepší ovládání her pomocí natáčení kamery.

Nintendo vydá 3DS verzi Legend of Zelda: Majora's Mask příští rok na jaře

O remaku kultovního akčního RPG The Legend of Zelda: Majora's Mask z roku 2000 pro handheld 3DS se mluvilo už po vydání nové verze Ocarina of Time. Ještě na loňské E3 však osud 3DS verze Majora's Mask stále nebyl jistý. Spekulace a nejistota jsou však minulostí, protože prezident Nintenda Satoru Iwata vývoj remaku s názvem The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D konečně potvrdil. A přihodil též video z 3DS video a informace o termínu vydání. 

Bleskovky

  • 17. 2. 2015 - Britský žebříček prodejnosti 7. týdne roku 2015: 1. Evolve, 2. The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, 3. Call of Duty: Advanced Warfare.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
24. února 2015
Recenze