Nové verze handheldu 3DS a 3DS XL vyjdou v únoru a chystá se i nový Fire Emblem
zdroj: tisková zpráva

Nové verze handheldu 3DS a 3DS XL vyjdou v únoru a chystá se i nový Fire Emblem

14. 1. 2015 18:39 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Pokud jste přemýšleli o koupi handheldu Nintendo 3DS či jeho variantě XL, posečkejte, protože 13. února vyjde nová verze (v JPN už je v prodeji), která bude ve spoustě věcí lepší oproti dosavadnímu modelu. Hned si všimnete nových tlačítek ZR a ZL, stejně jako C-Sticku, které by měly mít podobnou funkci jako dřívější přídavek Circle Pad Pro a umožní třeba lepší ovládání her pomocí natáčení kamery.

Nové 3DS také bude mít výkonnější procesor, což demonstruje rychlost spouštění systému a hry na videu. Lepší projekci 3D obrazu pak zajistí kamerka, která nově sleduje pohyb hlavy a dle toho mění náklon obrazu 3D projekce. A v neposlední řadě bude umět handheld komunikovat s populárními Amiibo figurkami.

Nové 3DS XL vyjde v barevných variantách metalická černá a metalická modrá, zatímco 3DS v černé a bílé, ovšem s možností pořídit si různé kryty, kterých bude k vydání tucet. Časem ale Nintendo přidá další. Handheld vyjde i v bundlech - The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D (která navíc vyjde ten samý den) a Monster Hunter 4 Ultimate Edition, kde kromě předinstalované hry najdete i stylizovanou podobu handheldu.

zdroj: YouTube.com

Co se týče nových her a oznámení dat vydání, všechny fandy série určitě potěší oznámení nového, zatím nepojmenovaného dílu RPG Fire Emblem. Oznámen byl i akční titul IronFall: Invasion a exkluzivně pro nové 3DS 2. dubna vyjde i předělávka Xenoblade Chronicles 3D z Wii.

Na Wii U se můžete těšit na Mario Party 10, která bude podporovat Amiibo postavičky, a vyjde 20. března. Kdo se těší na chytrou akci Splatoon, nechť si zakroužkuje květen tohoto roku, kdy hra na velkou konzoli od Nintenda vyjde.

zdroj: YouTube.com

 

zdroj: YouTube.com

 

zdroj: YouTube.com

 

zdroj: YouTube.com

 

zdroj: YouTube.com

 

zdroj: YouTube.com

Nejnovější články