Monster Hunter 4

Monster Hunter 4

Články

Nové verze handheldu 3DS a 3DS XL vyjdou v únoru a chystá se i nový Fire Emblem

Pokud jste přemýšleli o koupi handheldu Nintendo 3DS či jeho variantě XL, posečkejte, protože 13. února vyjde nová verze (v JPN už je v prodeji), která bude ve spoustě věcí lepší oproti dosavadnímu modelu. Hned si všimnete nových tlačítek ZR a ZL, stejně jako C-Sticku, které by měly mít podobnou funkci jako dřívější přídavek Circle Pad Pro a umožní třeba lepší ovládání her pomocí natáčení kamery.

Epický lov na draka v traileru na Monster Hunter 4

Capcom trailery umí a tenhle japonský na chystané lovecké orgie v Monster Hunter 4 to jen potvrzuje. Že je japonský vám vadit nebude, protože se v něm nemluví. Jenom sledujeme probíhající lov na jednoho nevrlého draka. Plánování je hezká věc, ale ukazuje se, že občas nejde počítat se vším.

Monster Hunter 4 se blíží vydání, vypustil dobrodružný trailer

O akčním, loveckém RPG Monster Hunter 4 určeným pro Nintendo 3DS jsme naposledy psali v lednu. S blížícím se datem vydání zakroužkovaným na 14. září však vývojáři z Capcomu vypustili další, už páté video he hry. Tříminutový trailer představí především velmi solidní grafiku (na handheld), komiksovou stylizaci a úsporné vyjadřování postav pomocí citoslovců.

Krásy přírody v traileru na Monster Hunter 4

Na 3DS se chystá další velké lovecké dobrodružství jménem Monster Hunter 4 a Capcom vydala nový trailer, který vám představí všemožné aspekty hry. Tedy vesnici, zvící už spíše menšího města, přírodu a její krásné scenérie a potvory, které se tu prohánějí a čekají na to, až vy ulovíte je a nebo ony vás. Nu a nakonec samozřejmě i onen samotný lov, který připomíná boj se sérií bossů.

Resident Evil 6 se neprodával tak, jak se čekalo

Capcom musel spolknout hořkou pilulku a přiznat si, že jeho záměr s žánrovou transformací série Resident Evil šestým dílem pro širší publikum nevyšel. Předpokládané prodeje nedosáhly takové částky, jak se odhadovalo, což má za následek posun japonského vydání Monster Hunter 4 do dalšího fiskálního roku, tedy cca do poloviny příštího kalendářního roku.

Bleskovky

  • 5. 6. 2014 - Capcom na E3 určitě ukáže Dead Rising 3 (PC), Monster Hunter 4 Ultimate, Monster Hunter Freedom Unite (iOS), Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy a Ultra Street Fighter IV.