The Flame in the Flood

The Flame in the Flood

Články

Best of 2016: Nejlepší soundtrack

Herní hudba zažívá v posledních letech ohromující rozmach a letošek byl obzvlášť silný ročník. Předvýběr čítal v této kategorii přes deset výborných soundtracků, jejichž žánrová pestrost sahala od klasicky znějící orchestrální hudby po vaudevillové odrhovačky. Srazit nominace na pět kusů byl krutý a nesmlouvavý boj – ale hrála k němu skvělá muzika.

Pořad Vektor nabídne hudbu z The Flame in the Flood a dalších novinek

Provozní pauza je pryč a na vlnách Radia 1 se opět rozezní muzika z aktuálních her. Nový díl čtrnáctideníku Vektor, připravovaného Lukášem Grygarem, startuje o dnešní půlnoci, ale pro ranní ptáčata bude k poslechu samozřejmě i ze záznamu. Co vás v něm čeká?

Půvabný survival The Flame in the Flood vyplouvá na hladinu

Od včerejška můžete na Xbox One, PC a na Macu hrát plnou verzi The Flame in the Flood. To tvůrci doprovodili novým videem, jímž přerušují sérii poučných videí o náplni hry. Tam spadaly například obecné tipy k přežití v divočině, návod k lovu i doporučení k samotné plavbě. The Flame in the Flood pošle hráče na alternativní americký jih, ve kterém se na palubě svého vlastními silami opečovávaného voru musí přežívat i s věrným psem po boku.

The Flame in the Flood vás naučí správným zásadám plavby na raftu

Rogue-like dobrodružství The Flame in the Flood vyjde již 24. února na Xbox One, PC a na Mac a v rámci představování jednotlivých aspektů hry přidávají další z videotipů. Po tipech pro přežití v divočině a po názorné ukázce lovu zvěře vývojáři ukazují pár základních pravidel pro plavbu alternativním americkým jihem.

Nové video The Flame in the Flood radí, jak na sběr bobulí a lov divé zvěře

The Flame in the Flood je nezávislý survival titul s procedurálně generovaným prostředím amerického jihu. Hra je již dostupná v rámci předběžného přístupu, 24. února však autoři spustí ostrou verzi a hráče na ní připravují sérií videí. Před týdnem jste mohli vidět obecné tipy k přežití v divočině, nyní se autoři zaměřují na lov.

The Flame in the Flood představí důmyslný ekosystém, ve kterém je těžké přežít

Survival hra The Flame in the Flood je na Steamu už několik měsíců v programu předběžného přístupu, ze kterého se překlopí do plné verze už 24. února, která vyjde pro PC, Mac a Xbox One. Svého času The Flame of the Flood úspěšně prošla Kickstarterem, kde zaujala hlavně originálním pojetím survival žánru. 
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
17. března 2016
Recenze