zavřít

Nové video The Flame in the Flood radí, jak na sběr bobulí a lov divé zvěře

PC MAC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

The Flame in the Flood je nezávislý survival titul s procedurálně generovaným prostředím amerického jihu. Hra je již dostupná v rámci předběžného přístupu, 24. února však autoři spustí ostrou verzi a hráče na ní připravují sérií videí. Před týdnem jste mohli vidět obecné tipy k přežití v divočině, nyní se autoři zaměřují na lov.

Záběry sice nenapoví nic konkrétního a sotva někoho naučí ulovit si k obědu ušáka či zmiji v reálu, představují však pohled na silně stylizovaný herní lov. Vidět tak lze kladení pastí například na zajíce – ty lze zachytit buďto destruktivní cestou, nebo i živé s tím, že živý zajíc může posloužit jako ideální vábnička na vlka. I toho lze pochopitelně také ulovit a na něm už je masa víc, než na ušákovi.

The Flame in the Flood vyjde již za necelý týden na Xbox One, PC a Mac. Svým hráčům nabídne náhodně generované prostředí i lítý boj o přežití bok po boku s vaším psím kamarádem. Za vývojem přitom stojí veteráni studí Irrational, Bungie či Harmonix, kteří za sebou mají například Bioshock či Bioshock Infinite.

Tagy: survival procedurálně generovaný obsah indie hra

Zdroje: tisková zpráva,All Games Beta,Evil Avatar

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.