Nové video The Flame in the Flood radí, jak na sběr bobulí a lov divé zvěře
zdroj: tisková zpráva

Nové video The Flame in the Flood radí, jak na sběr bobulí a lov divé zvěře

18. 2. 2016 11:33 | Video | autor: Honza Konfršt |

The Flame in the Flood je nezávislý survival titul s procedurálně generovaným prostředím amerického jihu. Hra je již dostupná v rámci předběžného přístupu, 24. února však autoři spustí ostrou verzi a hráče na ní připravují sérií videí. Před týdnem jste mohli vidět obecné tipy k přežití v divočině, nyní se autoři zaměřují na lov.

Záběry sice nenapoví nic konkrétního a sotva někoho naučí ulovit si k obědu ušáka či zmiji v reálu, představují však pohled na silně stylizovaný herní lov. Vidět tak lze kladení pastí například na zajíce – ty lze zachytit buďto destruktivní cestou, nebo i živé s tím, že živý zajíc může posloužit jako ideální vábnička na vlka. I toho lze pochopitelně také ulovit a na něm už je masa víc, než na ušákovi.

The Flame in the Flood vyjde již za necelý týden na Xbox One, PC a Mac. Svým hráčům nabídne náhodně generované prostředí i lítý boj o přežití bok po boku s vaším psím kamarádem. Za vývojem přitom stojí veteráni studí Irrational, Bungie či Harmonix, kteří za sebou mají například Bioshock či Bioshock Infinite.

zdroj: Archiv

Nejnovější články