zavřít

Nové video The Flame in the Flood radí, jak na sběr bobulí a lov divé zvěře

Windows MAC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

The Flame in the Flood je nezávislý survival titul s procedurálně generovaným prostředím amerického jihu. Hra je již dostupná v rámci předběžného přístupu, 24. února však autoři spustí ostrou verzi a hráče na ní připravují sérií videí. Před týdnem jste mohli vidět obecné tipy k přežití v divočině, nyní se autoři zaměřují na lov.

Záběry sice nenapoví nic konkrétního a sotva někoho naučí ulovit si k obědu ušáka či zmiji v reálu, představují však pohled na silně stylizovaný herní lov. Vidět tak lze kladení pastí například na zajíce – ty lze zachytit buďto destruktivní cestou, nebo i živé s tím, že živý zajíc může posloužit jako ideální vábnička na vlka. I toho lze pochopitelně také ulovit a na něm už je masa víc, než na ušákovi.

The Flame in the Flood vyjde již za necelý týden na Xbox One, PC a Mac. Svým hráčům nabídne náhodně generované prostředí i lítý boj o přežití bok po boku s vaším psím kamarádem. Za vývojem přitom stojí veteráni studí Irrational, Bungie či Harmonix, kteří za sebou mají například Bioshock či Bioshock Infinite.

Tagy: survival procedurálně generovaný obsah indie hra

Zdroje: tisková zpráva,All Games Beta,Evil Avatar

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.