zavřít

The Flame in the Flood vás naučí správným zásadám plavby na raftu

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Rogue-like dobrodružství The Flame in the Flood vyjde již 24. února na Xbox One, PC a na Mac a v rámci představování jednotlivých aspektů hry přidávají další z videotipů. Po tipech pro přežití v divočině a po názorné ukázce lovu zvěře vývojáři ukazují pár základních pravidel pro plavbu alternativním americkým jihem.

První rada je očividná – plavba po proudu je nenáročná a přímo se vybízí, je však třeba dávat na silný proud. Jakýkoli střet s kamenem či jinou překážkou na vodě znamená nebezpečí v podobě nenávratného poškození plavidla.

To si budou hráči na dedikovaných místech moci vylepšovat, předem je však potřeba si svoji plavbu řádně naplánovat. Správného plánu se týkají další rady v tomto jinak celkem krátkém videu. Už nyní je ale jisté, že The Flame in the Flood bude zajímavá variace v rámci survival žánru.

Tagy: survival adventura rogue

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.