zavřít

The Flame in the Flood vás naučí správným zásadám plavby na raftu

PlayStation 4 PC MAC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Rogue-like dobrodružství The Flame in the Flood vyjde již 24. února na Xbox One, PC a na Mac a v rámci představování jednotlivých aspektů hry přidávají další z videotipů. Po tipech pro přežití v divočině a po názorné ukázce lovu zvěře vývojáři ukazují pár základních pravidel pro plavbu alternativním americkým jihem.

První rada je očividná – plavba po proudu je nenáročná a přímo se vybízí, je však třeba dávat na silný proud. Jakýkoli střet s kamenem či jinou překážkou na vodě znamená nebezpečí v podobě nenávratného poškození plavidla.

To si budou hráči na dedikovaných místech moci vylepšovat, předem je však potřeba si svoji plavbu řádně naplánovat. Správného plánu se týkají další rady v tomto jinak celkem krátkém videu. Už nyní je ale jisté, že The Flame in the Flood bude zajímavá variace v rámci survival žánru.

Tagy: survival adventura rogue

Zdroje: Evil Avatar

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.