The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition
Věková dostupnost

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Články

Pod rukama modderů vzniká nejen Morrowind a Cyrodiil. Beyond Skyrim: Roscrea vás vezme na vulkanický sever

Modderská skupina Beyond Skyrim má ambiciózní cíl: vytvořit v enginu Skyrim ideálně celý Tamriel. Dokončen byl prozatím region Bruma, který si hráči pamatují z TES IV: Oblivion, ale práce postupují i na dalších projektech. Autoři se v novém vývojářském deníčku připomínají se svým modem Roscrea, který láká na mrazivou atmosféru vulkanických ostrovů.

Ambiciózní fanouškovský mod Skywind vypadá jako profesionální remake milovaného Morrowindu

Modifikace Skywind má své kořeny v roce 2012, ale až do roku 2015 šlo o snahu „pouze“ portovat The Elder Scrolls III: Morrowind do enginu The Elder Scrolls V: Skyrim. Dnes jde o plnohodnotnou předělávku, o vytvoření celé hry úplně od základů, jednoduše o kompletní remake, který vypadá snad ještě lépe, než kdyby se do něj oficiálně pustila Bethesda.

NeoRetro – hrajeme TES V: Skyrim

Je to k nevíře, ale The Elders Scroll V: Skyrim má už téměř 8 let. Objektivně stará hra má však stále širokou hráčskou základnu. Můžou za to nejen novější vydání pro další platformy, ale i moderská komunita, která z titulu dokázala časem udělat něco, co dalece překonává původní hru.

Bleskovky

  • 24. 5. 16:03 - The Elder Scrolls: Skyrim – Anniversary Edition nejspíš vyjde na Switchi

  • 13. 4. 2018 - Až do neděle můžete zdarma vyzkoušet Injustice 2 (PS4 / Xbox One), Ghost Recon Wildlands (PC / PS4 / Xbox One) a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (PC).

  • 1. 11. 2016 - Britský žebříček prodejnosti 43. týdne roku 2016: 1. Battlefield 1, 2. Skyrim V - Special Edition, 3. FIFA 17.

  • 31. 10. 2016 - Skyrim: Special Edition nabízí podporu 191 Xbox One a 72 PS4 módů.

  • 26. 10. 2016 - Bethesda odešle recenzentům hry Skyrim Special Edition a Dishonored 2 až den před vydáním.

  • 25. 10. 2016 - Video: Přes 20 minut gameplay záběrů z Xbox One verze hry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Hodnocení čtenářů:
90/100