The Elder Scrolls V: Skyrim
Věková dostupnost

The Elder Scrolls V: Skyrim

Články

Pod rukama modderů vzniká nejen Morrowind a Cyrodiil. Beyond Skyrim: Roscrea vás vezme na vulkanický sever

Modderská skupina Beyond Skyrim má ambiciózní cíl: vytvořit v enginu Skyrim ideálně celý Tamriel. Dokončen byl prozatím region Bruma, který si hráči pamatují z TES IV: Oblivion, ale práce postupují i na dalších projektech. Autoři se v novém vývojářském deníčku připomínají se svým modem Roscrea, který láká na mrazivou atmosféru vulkanických ostrovů.

Chystaný mod pro Skyrim vás vezme zpět do Oblivionu i do světa mrtvých

Zajímalo by vás, co s vámi bude po smrti? Těžko říct, jak vaše duše skončí v reálném světě, ale co se týká The Elder Scrolls, poputujete do dimenze Dreamsleeve. Právě tam bude začínat příběh nového modu pro Skyrim s názvem Apotheosis, kde vás po letech zaslouženého odpočinku probudí, abyste v šestnácti světech Oblivionu posbírali úlomky Lorkhanova srdce a složili ho dohromady.

Skyrimová babička vám už brzy může v Tamrielu dělat společnost

Bethesda minulý rok přišla s roztomilým nápadem – zvěčnit jednu z nejvěrnějších (a nejstarších) fanynek The Elder Scrolls v nadcházejícím šestém díle. Shirley Curry, lépe známá jako streamující skyrimová babča, která diváky svého YouTube kanálu označuje za vnoučata, se do Tamrielu dostane díky fanouškovské petici. Ti se ale už teď postarali o to, aby vás po kontinentu mohla provázet i ve Skyrimu.

Komunita zvolila 100 nejlepších modů letošního roku. Teď zbývá vybrat finální desítku

Web ModDB už po osmnácté vyhlašuje nejlepší modifikace letošního roku. O jejich výběr se nestará vybraná porota, ale sami hráči, kteří v uplynulých dnech hlasovali pro 3 885 letošních modů, z nichž vybrali stovku nejlepších. Nyní se odpočítává deset dní, během kterých bude zvolena finální desítka s jediným vítězem.

Bleskovky

  • 26. 5. 12:00 - Streamerská babička Shirley Curry kvůli nenávistným komentářům omezuje vysílání

  • 10. 7. 2018 - Todd Howard (šéf studia Bethesda): The Elder Scrolls V: Skyrim stále hrají miliony lidí měsíčně. Pokud chcete zastavit neustále vydávání nových verzí hry, nekupujte je.

  • 26. 6. 2018 - Vyšel nový patch (v1.4.40.0.8) pro PSVR verzi hry The Elder Scrolls: Skyrim.

  • 30. 11. 2017 - Vyšel Xbox One X patch pro Fallout 4 a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Aktualizace se dočkal rovněž Star Wars: The Old Republic (v5.6).

  • 27. 11. 2017 - Fallout 4 a The Elder Scrolls V: Skyrim obdrží v brzké době Xbox One X patch.

  • 20. 11. 2017 - Vyšel nový patch (1.17.2) pro Overwatch, který přináší novou hrdinku Moiru a update (v1.1) pro Switch verzi The Elder Scrolls V: Skyrim.

DLC

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition
Akční, RPG, Adventura
PlayStation 4, PC, Xbox One
28. říjen 2016
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn
RPG
Xbox 360
4. prosinec 2012
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard
RPG
PC, PlayStation 3, Xbox 360
2012 - Blíže neurčeno
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
94/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
16. listopadu 2011
Recenze