The Crew 2

The Crew 2

Články

V neděli bude mít Ubisoft tiskovou konferenci ve stylu E3

Čekejte novinky o Valhalle, Watch Dogs Legion a dalších

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Na Steamu začaly podzimní slevy a nominace na hru roku

Hlavní stránka Steamu je na následující týden lehce pozměněná. Dominuje jí krásný pixelartový obrázek podzimního města, kde se v záři reflektoru třese Baba před vlastním automatem. Baba Is You je jedním z možných kandidátů v některé kategorii cen Steamu. Pokud vás nominace a následné vyhlašování vítězů nezajímá, tak třeba nepohrdnete zajímavými slevami.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

To nejlepší z Games.cz - návrat Commandos

Byla to asi jenom otázka času, ale Commandos se vrací. Zatím sice žádný nový díl oznámený není, ale k právům se dostal vydavatel Kalypso a má s nimi plány. Což je pořád lepší než ještě nedávná situace, kdy byla značka Commandos u ledu. Tahle série si svůj remaster, remake a nakonec i nové plnohodnotné pokračování zaslouží, a co vám budeme povídat, někteří členové redakce se už nemohou dočkat. Sice si na cokoliv nového s nálepkou Commandos ještě počkáme, ale kdo ví, třeba mezitím vyjde další Shadow Tactics…

Už můžete objevovat USA na souši, vodě i ve vzduchu v The Crew 2

Pokračování arkádových závodů v otevřeném světě The Crew 2 uzavírá auty nabitý červen. Všechny tři nedávno vydané hry jsou přitom tak odlišné, že si snad úplně každý najde tu svou. Onrush vlastně ani není závodní hrou, jak jsme si ukázali v pondělním GamesPlayi, a včera jsme si zase představili klasičtější závodění plné krásných bouraček ve Wreckfestu. A teď už se konečně můžeme věnovat i pořádnému openworldu se sporťáky, motorkami, loděmi i letadly.

Bleskovky

  • 13. 12. 2018 - The Crew 2 bude následující tři dny free-to-play na všech platformách, pokud se v té době přihlásíte do hry, dostanete auto zdarma.

  • 18. 7. 2018 - 322. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2: Octo Expansion (8/10), nejhůře dopadl The Crew 2, Jurassic World Evolution a Vampyr (5/10).

  • 3. 7. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 26. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. The Crew 2, 3. Fifa 18.

  • 12. 6. 2018 - Otevřená beta The Crew 2 poběží na PC, PS4 a XOne od 21. června.

  • 17. 5. 2018 - Vybraní hráči dostanou možnost vyzkoušet PC, Xbox One a PS4 betaverzi The Crew 2 od 31. května do 4. června.

  • 15. 5. 2018 - Video: Představení Mercedesu Benz třídy X ve hře The Crew 2.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
9. července 2018
Recenze