The Crew 2

The Crew 2

Články

Ubisoft nabízí své nejnovější hry jen za pár šupů

Breakpoint, The Division 2 i Odyssey

V neděli bude mít Ubisoft tiskovou konferenci ve stylu E3

Čekejte novinky o Valhalle, Watch Dogs Legion a dalších

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Na Steamu začaly podzimní slevy a nominace na hru roku

Hlavní stránka Steamu je na následující týden lehce pozměněná. Dominuje jí krásný pixelartový obrázek podzimního města, kde se v záři reflektoru třese Baba před vlastním automatem. Baba Is You je jedním z možných kandidátů v některé kategorii cen Steamu. Pokud vás nominace a následné vyhlašování vítězů nezajímá, tak třeba nepohrdnete zajímavými slevami.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

To nejlepší z Games.cz - návrat Commandos

Byla to asi jenom otázka času, ale Commandos se vrací. Zatím sice žádný nový díl oznámený není, ale k právům se dostal vydavatel Kalypso a má s nimi plány. Což je pořád lepší než ještě nedávná situace, kdy byla značka Commandos u ledu. Tahle série si svůj remaster, remake a nakonec i nové plnohodnotné pokračování zaslouží, a co vám budeme povídat, někteří členové redakce se už nemohou dočkat. Sice si na cokoliv nového s nálepkou Commandos ještě počkáme, ale kdo ví, třeba mezitím vyjde další Shadow Tactics…

Bleskovky

  • 13. 12. 2018 - The Crew 2 bude následující tři dny free-to-play na všech platformách, pokud se v té době přihlásíte do hry, dostanete auto zdarma.

  • 18. 7. 2018 - 322. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2: Octo Expansion (8/10), nejhůře dopadl The Crew 2, Jurassic World Evolution a Vampyr (5/10).

  • 3. 7. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 26. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. The Crew 2, 3. Fifa 18.

  • 12. 6. 2018 - Otevřená beta The Crew 2 poběží na PC, PS4 a XOne od 21. června.

  • 17. 5. 2018 - Vybraní hráči dostanou možnost vyzkoušet PC, Xbox One a PS4 betaverzi The Crew 2 od 31. května do 4. června.

  • 15. 5. 2018 - Video: Představení Mercedesu Benz třídy X ve hře The Crew 2.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
9. července 2018
Recenze