Tales from the Borderlands Episode 3: Catch a Ride

Tales from the Borderlands Episode 3: Catch a Ride

Články

HádejHru: otestujte své znalosti série Borderlands

RPG prvky šmrncnutá akce Borderlands se výrazně proměnila už před vydáním. Z relativně vážné a standardní akce se nejenom na konto úprav grafiky stala potrhlá a vysoce stylizovaná sci-fi řachanda. Pamatujete si na to? Jestli ne, máte v našem kvízu ideální příležitost zjistit, co dalšího o sérii nevíte. Nebo naopak.

Trailer na třetí epizodu Tales from the Borderlands láká na dnešní vydání

Adventurní série Tales from the Borderlands sice pravidelně každý měsíce nevychází, ale i když si dávají tvůrci na čas, výsledek za to potom stojí. Druhá epizoda s názvem Tales from the Borderlands Episode 2: Atlas Mugged vyšla už v březnu, ale dnes tu máme startovní trailer na epizodu třetí s podtitulem Catch a Ride.

Třetí epizoda Tales from the Borderlands vyjde 23. června

Uplynul další čtvrtrok a je tu další epizoda povedené interaktivní adventury Tales from the Borderlands od Telltale. Nese číslo 3 a jmenuje se Catch a Ride. Nemá asi cenu opět opakovat, že Telltale se s Tales from the Borderlands moc nemazlí a rozestupy mezi jednotlivými epizodami jsou absurdně velké. Kdo chce, ten si počká až vyjde hra komplet (sem se řadím já) a fanoušci už si zvykli, že si musí vždy připomenout děj. Ti si nyní rádi zapíší do kalendáře 23. června, kdy hra vyjde na PC, PS4, Xbox One, PS3, X360, iOS a Android.

Bleskovky

  • 27. 10. 2017 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v listopadu 2017 zdarma  Trackmania Turbo (XOne), Tales from the Borderlands Complete Season (XOne), NiGHTS into dreams (X360 / XOne) a Deadfall Adventures (X360 / XOne).

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
1. července 2015
Recenze