Články s tagem: online
Funcom rozšíří Age of Conan o novou pouštní oblast
Karel možná v článku o fantasy onlineovkách, které chtěly dosáhnout na pozice WoWka, ale nepovedlo se jim to, hovořil o Age of Conan jako o ne zcela úspěšném projektu, ale ona nebude skutečnost tak horká. Důkazem budiž jednak fakt, že hra stále běží, i když v částečném free to play režimu, ale hlavně o tom svědčí dnes oznámená série updatů, která do hry přinese zbrusu novou pouštní oblast se spoustou nového obsahu uvnitř.
První in-game ukázky ze survival onlineovky The WarZ
Oznámení survival onlineovky The WarZ spadlo před nějakým časem jako blesk z čistého nebe a navzdory proklamacím tvůrců, že na hře makají už přes rok, se objevovalo nemálo hlasů podezřívající je z plagiátorství a zneužívání popularity Arma 2 modu DayZ. O tom, že vývojáři WarZ z týmu Hammerpoint Interactive jsou za popularitu DayZ rádi a s radostí jí využijí, není pochyb. Stejně tak ale není pochyb o tom, že se nesnaží jen vykrádat oblíbený a momentálně dost populární mod (který se také promění v samostatný titul), protože by to prostě nestihli – nebylo by to časové možné, pokud má hra být v nějaké základní formě (s jedním světem) spuštěna už letos na podzim.
Ukázka skupinového boje z nové verze Final Fantasy XIV
Jednou ze změn, kterou přinese nová verze Final Fantasy XIV, je párty systém zvaný limit brake, v jehož rámci členové grupy standardními útoky dobíjí ukazatel speciálního útoku, který po naplnění může kdokoli z party aktivovat. Kdo si pamatuje fungování limit breaku třeba z FF VII, má docela přesnou představu, jak to bude fungovat v nové verzi FFXIV, jejíž alfa test začne už zanedlouho.
Zmrtvýchvstalý pirát na videu z Neverwinter
Neverwinter mělo být původně rozsahem spíše menší MMO, zaměřené na kooperaci hráčů...
Onlineovka City of Heroes po osmi letech provozu končí
City of Heroes, potažmo City of Villains je jedna z těch dlouho fungujících onlineovek, které mají víceméně stálý a neměnný počet hráčů, v klidu a mimo zájem herních webů a magazínů si fungují kdesi na pozadí a čekají, až náklady na její provoz překročí výnosy, aby se odebraly do věčných onlineových lovišť. A právě tahle situace nyní nastala. Jak uvádí oznámení na oficiální stránce hry, veškerý další vývoj byl zastaven, všechny možnosti plateb deaktivovány a nyní bude následovat tříměsíční loučení, které vyvrcholí vypnutím serverů k 30. listopadu.
Guild Wars 2: Deník šampóna Karrulla #2
Cestování je v Guild Wars 2 bezesporu tou nejsnadnější věcí. Pěší turistiku v nádherném světě Tyrie však Karrullovi usnadňuje dokonalý systém teleportů, které jsou rozmístěny u všech zásadních vesniček, měst i jejich čtvrtí. Teleport nemůžete použít hned, musíte k němu nejprve dojít. V tomto ohledu je hra ještě přísná. Pak však následuje velmi benevolentní přístup, kdy stačí na mapě odkudkoliv kliknout na cílové místo přesunu a tím vše je vyřešeno. Karrull je ovšem starý turista, který coby pamětníkEverquestu na takové podfuky nehraje a chodí pěšky. Tedy, chodil.
Torchlight 2 má konečně datum vydání i startovní trailer
Kdy že mělo Torchlight 2 původně vyjít? Někdy na začátku léta minulého roku? Tak nějak. Vývojáři pak hru odložili a řekli, že vyjde v létě 2012. Už ale máme konec srpna a Torchlight 2 nikde. Jenže chlapci z Runic Games na to šli fikaně. Léto totiž technicky vzato končí 21. září. A nové datum vydání Torchlight 2 je... 20. září. Takže tvůrci nekecali a hra v létě skutečně vyjde. Sice to bude o prsa, ale vyjde.
Nové typy vetřelců v Escape módu Aliens: Colonial Marines
Včerejší odhalení zbrusu nového módu Escape pro nadcházející Aliens: Colonial Marines od Gearboxu doplnil dnešní trailer. Ten, kromě opakování starých známých faktů (čtyři mariňáci versus čtyři vetřelci), představil také nějaké novoty. Především nové druhy vetřelců, kteří budou mariňákům zpestřovat pobyt na planetě. Cílem mariňáků totiž nebude něco dobývat nebo brání, ale jednoduše zdrhnout - od toho název Escape. A že budou mít před čím utíkat. Zapomeňte na klasické vetřelce, vojákům se postaví do cesty něco nového. Na trailer se můžete podívat po rozkliku.
Funcom rozšíří Age of Conan o novou pouštní oblast
Karel možná v článku o fantasy onlineovkách, které chtěly dosáhnout na pozice WoWka, ale nepovedlo se jim to, hovořil o Age of Conan jako o ne zcela úspěšném projektu, ale ona nebude skutečnost tak horká. Důkazem budiž jednak fakt, že hra stále běží, i když v částečném free to play režimu, ale hlavně o tom svědčí dnes oznámená série updatů, která do hry přinese zbrusu novou pouštní oblast se spoustou nového obsahu uvnitř.
První in-game ukázky ze survival onlineovky The WarZ
Oznámení survival onlineovky The WarZ spadlo před nějakým časem jako blesk z čistého nebe a navzdory proklamacím tvůrců, že na hře makají už přes rok, se objevovalo nemálo hlasů podezřívající je z plagiátorství a zneužívání popularity Arma 2 modu DayZ. O tom, že vývojáři WarZ z týmu Hammerpoint Interactive jsou za popularitu DayZ rádi a s radostí jí využijí, není pochyb. Stejně tak ale není pochyb o tom, že se nesnaží jen vykrádat oblíbený a momentálně dost populární mod (který se také promění v samostatný titul), protože by to prostě nestihli – nebylo by to časové možné, pokud má hra být v nějaké základní formě (s jedním světem) spuštěna už letos na podzim.
Ukázka skupinového boje z nové verze Final Fantasy XIV
Jednou ze změn, kterou přinese nová verze Final Fantasy XIV, je párty systém zvaný limit brake, v jehož rámci členové grupy standardními útoky dobíjí ukazatel speciálního útoku, který po naplnění může kdokoli z party aktivovat. Kdo si pamatuje fungování limit breaku třeba z FF VII, má docela přesnou představu, jak to bude fungovat v nové verzi FFXIV, jejíž alfa test začne už zanedlouho.
Zmrtvýchvstalý pirát na videu z Neverwinter
Neverwinter mělo být původně rozsahem spíše menší MMO, zaměřené na kooperaci hráčů...
Onlineovka City of Heroes po osmi letech provozu končí
City of Heroes, potažmo City of Villains je jedna z těch dlouho fungujících onlineovek, které mají víceméně stálý a neměnný počet hráčů, v klidu a mimo zájem herních webů a magazínů si fungují kdesi na pozadí a čekají, až náklady na její provoz překročí výnosy, aby se odebraly do věčných onlineových lovišť. A právě tahle situace nyní nastala. Jak uvádí oznámení na oficiální stránce hry, veškerý další vývoj byl zastaven, všechny možnosti plateb deaktivovány a nyní bude následovat tříměsíční loučení, které vyvrcholí vypnutím serverů k 30. listopadu.
Guild Wars 2: Deník šampóna Karrulla #2
Cestování je v Guild Wars 2 bezesporu tou nejsnadnější věcí. Pěší turistiku v nádherném světě Tyrie však Karrullovi usnadňuje dokonalý systém teleportů, které jsou rozmístěny u všech zásadních vesniček, měst i jejich čtvrtí. Teleport nemůžete použít hned, musíte k němu nejprve dojít. V tomto ohledu je hra ještě přísná. Pak však následuje velmi benevolentní přístup, kdy stačí na mapě odkudkoliv kliknout na cílové místo přesunu a tím vše je vyřešeno. Karrull je ovšem starý turista, který coby pamětníkEverquestu na takové podfuky nehraje a chodí pěšky. Tedy, chodil.
Torchlight 2 má konečně datum vydání i startovní trailer
Kdy že mělo Torchlight 2 původně vyjít? Někdy na začátku léta minulého roku? Tak nějak. Vývojáři pak hru odložili a řekli, že vyjde v létě 2012. Už ale máme konec srpna a Torchlight 2 nikde. Jenže chlapci z Runic Games na to šli fikaně. Léto totiž technicky vzato končí 21. září. A nové datum vydání Torchlight 2 je... 20. září. Takže tvůrci nekecali a hra v létě skutečně vyjde. Sice to bude o prsa, ale vyjde.
Nové typy vetřelců v Escape módu Aliens: Colonial Marines
Včerejší odhalení zbrusu nového módu Escape pro nadcházející Aliens: Colonial Marines od Gearboxu doplnil dnešní trailer. Ten, kromě opakování starých známých faktů (čtyři mariňáci versus čtyři vetřelci), představil také nějaké novoty. Především nové druhy vetřelců, kteří budou mariňákům zpestřovat pobyt na planetě. Cílem mariňáků totiž nebude něco dobývat nebo brání, ale jednoduše zdrhnout - od toho název Escape. A že budou mít před čím utíkat. Zapomeňte na klasické vetřelce, vojákům se postaví do cesty něco nového. Na trailer se můžete podívat po rozkliku.