Surviving the Aftermath

Surviving the Aftermath

Články

Postapo strategie Surviving the Aftermath dostává každý měsíc nálož nového obsahu

Budovatelská strategie Surviving the Aftermath byla příjemným říjnovým překvapením. Vydavatel Paradox Interactive oznámil její existenci začátkem měsíce a už o dva týdny později ji poslal do early accessu. Od té doby dostává začátkem každého měsíce nový update posouvající hratelnost směrem, kde ji ve výsledku chtějí mít jak vývojáři, tak hráči, kteří se nebojí podělit o svůj názor na fórech.

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Jak probíhá Paradox Con očima herního reportéra

Letošní PDXCON byl z logistických důvodů letos přesunut ze Stockholmu do Berlína, což mi jako usedlíkovi v bývalé pruské metropoli značně nahrálo do karet. Celá akce se konala v prostorách nedávno otevřeného kulturního sálu impozantní funkcionalistické budovy bývalého východoněmeckého rozhlasu, známé prostě jako Funkhaus. Novinářský den byl mimo jiné zpřístupněn i držitelům nejdražších VIP vstupenek a až na pár výjimek se jim dostalo stejné péče jako nám se zápisníky. A péče to byla velice důkladná, o čemž vás přesvědčí následující řádky plné her, alkoholu a celebrit.

Postarejte se právě teď o kolonii po konci světa ve strategii Surviving the Aftermath

Vydavatel Paradox Interactive oznámil druhou hru ze série „Surviving“ před dvěma týdny nic neříkajícím videem, které doplnil minimem informací o platformách a plánovaném datu vydání. Věděli jsme také, že se ještě letos naskytne příležitost vyzkoušet Surviving the Aftermath v předběžném přístupu, ale že se tak stane rovnou během PDXCONu, nás mile překvapilo.

Bleskovky

  • 16. 6. 2020 - Surviving the Aftermath dostává češtinu, dočká se i Industries of Titan

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
30. května 2022
Recenze