Budovatelská strategie Surviving the Aftermath se brzy vyloupne z předběžného přístupu

1. 11. 2021 12:20 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Strategie Surviving the Aftermath od Iceflake Studios vás pověří znovuvybudováním města, které se následkem apokalypsy ocitlo v troskách. Hra po dvaceti velkých updatech a dvou letech v předběžném přístupu 16. listopadu 2021 konečně vyjde v plné verzi pod vydavatelstvím Paradox Interactive.

Budovatelská strategie v roce 2019 dorazila na počítačích exkluzivně na Epic Game Store a mezi konzolemi pak pouze na Xbox, loni se ale v early accessu objevila i na Steamu. Od té doby se v ní změnilo k nepoznání takřka všechno, přičemž update 1.0 se zaměří na konečnou fázi hry a na samotný příběh. Budete tak moct odhalit tajemství za prvotní apokalypsou a také svou kolonii připravit na další podobné nebezpečí.

Šéf vývoje Surviving the Aftermath Lasse Liljedahl v oznámení data vydání ocenil také práci komunity, která se na vývoji hry prý podílela v nebývalém rozsahu: „Myslím, že jsme v Paradoxu ještě nepracovali na hře, kde by komunita byla tak integrální součástí vývoje. Vážně, každé rozhodnutí, změna, přidaná věc, všechno vzešlo ze zpětné vazby. Mají na vývoji stejný podíl jako my.“

S verzí 1.0 bude moct budovatelská strategie vyjít také na PlayStation 4 a Nintendo Switch. Verze pro Xbox One a PS4 jsou pak dopředně kompatibilní s Xboxem Series X|S a PS5.

Nejnovější články