Steep
Věková dostupnost

Steep

Články

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

V lednových hrách z PS Plus si zalyžujete i zabojujete

Když se podívám z okna ven (ať už v Praze, nebo na venkově u rodičů), tak po sněhu není ani vidu, ani slechu. Vánoce na blátě se zjevně stávají novodobou tradicí a za bílou pokrývkou se musíme vydat do našich nebo zahraničních hor. Anebo do virtuálního světa díky lednové nadílce na PlayStationu.

Switch verze Dark Souls vyjde v říjnu, slíbený Steep nikdy

Říjen sice není léto, ale lepší pozdě nežli později. Řeč není o ničem jiném než o Dark Souls: Remastered pro Switch. Vydání hry jsme očekávali společně s dalšími verzemi, které vyšly na PC, PS4 a Xbox One už v květnu. Nakonec se dočkáme až 19. října, kdy se vedle hry samotné dostane na trh také figurka amiibo Solaire of Astora.

Ubisoft prodává své aktuální pecky v akci jen za pár stovek

Ubisoft právě rozjíždí třetí ročník obsahu a soutěží v populárním Rainbow Six Siege, bohatě podporuje také For Honor, rozšiřuje Assassin’s Creed Origins o edukativní mód, a ještě pořádá velkou slevovou akci na Humble Store. Tam najdete právě třeba arkádovou šermovačku For Honor za pětistovku.

Steep se chystá na olympiádu, zítra spustí otevřenou betu

Steep, simulátor zimních extrémních sportů od Ubisoftu, stále ještě neřekl poslední slovo. Už nějakou dobu víme, že se chystá datadisk jménem Road to the Olympics, který nadšené lyžaře, snowboardisty a šílence ve wingsuitu zavede do Jižní Koreje na příští olympiádu. Ovšem ještě předtím, než rozšíření 5. prosince vyjde, si od zítřka můžete zdarma vyzkoušet otevřenou betu, v níž se kromě Koreje podíváte i do Japonska.

Bleskovky

  • 2. 1. 14:00 - Na Epic Games Store si můžete zdarma vyzvednout Darksiders: Wrath of War, Darksiders 2 a Steep.

  • 10. 8. 2018 - Ubisoft se rozhodl zastavit vývoj Switch verze hry Steep.

  • 29. 8. 2017 - Na Switch verzi hry Steep se stále pracuje.

  • 12. 6. 2017 - Do Steep dorazí 8. prosince rozšíření Road To The Olympics, které přidá olympijské závody.

  • 9. 3. 2017 - Od 10. do 13. března si můžete bezplatně vyzkoušet hru Steep.

  • 20. 7. 2016 - Při natáčení reklamy na hru Steep zahynula profesionální lyžařka Matilda Rapaport.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
16. prosince 2016
Recenze