Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu
zdroj: Archiv

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

11. 6. 2019 1:02 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Uplay+ vám dá přístup k běžným verzím různých her, ale v některých případech i k jejich prémiovým edicím, následným dodatkům a dalšímu obsahu dodávanému po vydání. Kromě toho vám předplatné zajistí vstup do všech betaverzí a early accessových programů počínaje titulem Ghost Recon Breakpoint (5. září beta, 1. října brzký přístup k plné hře).

V případě této taktické akce dostanete v rámci Uplay+ její ultimátní edici, která běžně stojí 120 dolarů a nabízí hromadu dodatečného obsahu včetně Year 1 Passu, několika DLC či kosmetických doplňků. Tohle by ostatně mohl být největší tahák Uplay+. Všechny nové hry Ubi se vším všudy za měsíční poplatek, který se v tomto novém světle už nejeví tak vysoký.

Ubisoft udává ještě jeden dobrý příklad. Dohráli jste Assassin’s Creed Odyssey, ale nesáhli jste po Season Passu? Tak i k němu dostanete s předplatným přístup. A samozřejmě k mnoha dalším hrám včetně Watch Dogs Legion, Far Cry New Dawn, The Division 2, Rainbow Six Siege, Far Cry 5, Anno 1800, The Crew 2, For Honor, Trials Rising, Steep, Splinter Cell: Blacklist, Prince of Persia: The Sands of Time, Beyond Good & Evil, Rayman Legends

zdroj: Archiv

Uplay+ oficiálně startuje 3. září, a pokud do 15. srpna kliknete zde na tlačítko „vyzkoušet zdarma“, pak hádejte, na kolik vás vyjde víc než sto her od 3. do 30. září. Jen pozor, po vypršení zkušebního období se vám automaticky zaúčtuje další, takže v případě nespokojenosti nezapomeňte své předplatné včas zrušit.

Ubisoft nám to rozhodně neulehčuje. Už tak máme obrovský výběr her a předplatných a rozhodně je nechceme platit všechny. Pár dní zpátky mě nadchl příchod Xbox Game Passu na PC, ale zase si nechci nechat ujít Breakpoint a nové Watch Dogs.

Do toho se tu stejným způsobem přetahují televizní stanice a já si uvědomuji, že za všechny ty hry, filmy a seriály nechám kvůli předplatným mnohem víc, než jsem si myslel. 10–15 dolarů měsíčně se zdá být jako lákavá, výhodná nabídka, ale když se jich poskládá několik dohromady, peněženka se začíná potit.

Nejnovější články