Splinter Cell: Blacklist

Splinter Cell: Blacklist

Články

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Zpětnou kompatibilitu Xboxu One rozšiřuje Fable II a Splinter Cell

Zpětná kompatibilita je trend, proti kterému snad nikdo nemůže nic namítat. Portfolio her pro Xbox One z Xboxu 360 se čerstvě rozšířilo o hned několik her ze stealthové série Splinter Cell, dvojici fantasy RPG Fable (přičemž jde hlavně o dvojku, která doposud vyšla jen na X360) a o pokračování hack’n’slash Ninja Gaiden. Všechny z nich jsou hratelné i v rozlišení 4K, v případě, že máte Xbox One X.

Ubisoft odhaluje plány s další Splinter Cell hrou

Od vydání posledního dílu stealth akce Splinter Cell s podtitulem Blacklist uběhly již 4 roky. Tato „pauza“ by mohla v podstatě znamenat dvě věci – Ubisoft buď na značku zanevřel, nebo jsou přípravy nového dílu v plném proudu. Vzhledem k absenci hry na výstavě E3 by se nabízela spíše první možnost, ale CEO Ubisoftu Yves Guillemot v rozhovoru převážil misky vah k možnosti druhé. Další Splinter Cell bude, jen ne hned.

Ubisoft opouští po deseti letech i druhá tvář prvního dílu Assassin's Creed

Známá, byť poslední dobou ne moc viditelná, vývojářka a manažerka Jade Raymond oznámila odchod z Ubisoftu. S francouzským vydavatelem se rozchází v dobrém po deseti letech, kdy se podílela na jedné z nejúspěšnějších sérií v novodobém herním průmyslu. Samozřejmě jde o Assassin's Creed. Raymond neoznámila ani nenaznačila, kam se chystá, ale Ubisoft Toronto předá do dobrých a zkušených rukou Alexandre Parizeaua, který byl jedním ze zakládajících členů týmu. Raymond právě Ubisoft Toronto otevřela a od roku 2009 do konce toho října tohoto roku pobočku de facto vedla.

Bleskovky

  • 1. 8. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One byly zařazeny tituly Splinter Cell Blacklist aSplinter Cell Double Agent.

  • 21. 5. 2015 - Při zakoupení The Witcher 3 z Uplay si můžete vybrat jednu z následujících her, kterou obdržíte zdarma: Assassin's Creed IV: Black Flag, Might and Magic X (SE), Might and Magic Heroes VI: Shades of Darkness, Anno 2070, Splinter Cell Blacklist.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
27. srpna 2013
Recenze