Far Cry New Dawn
Věková dostupnost

Far Cry New Dawn

Články

Na Steamu začaly podzimní slevy a nominace na hru roku

Hlavní stránka Steamu je na následující týden lehce pozměněná. Dominuje jí krásný pixelartový obrázek podzimního města, kde se v záři reflektoru třese Baba před vlastním automatem. Baba Is You je jedním z možných kandidátů v některé kategorii cen Steamu. Pokud vás nominace a následné vyhlašování vítězů nezajímá, tak třeba nepohrdnete zajímavými slevami.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

GamesPlay – hrajeme spin-off Far Cry New Dawn

Od konce příběhu Far Cry 5 uběhlo sedmnáct let, takže nastal nejvyšší čas se na místo činu do Hope County vrátit. V reálném světě sice neutekl ani celý rok, přesto se ráz Montany zásadně změnil. Všechno je barevnější, květinkovatější, šílenější... a plné radiace. Šárka s Vaškem se vydávají do nebezpečných končin, aby vám ukázali, jak si Far Cry New Dawn stojí vedle svých starších sourozenců i samo o sobě.

Metro Exodus se (aspoň krabicově) v Británii prodává o 50 % lépe než minulý díl

Minulý týden došlo k prvnímu většímu souboji letošního roku: sešly se čtyři nové velké hry a praly se o hráčské publikum. Data ohledně jejich prodejů pocházejí tradičně z britského trhu a pouze z krabicových verzí, ale i tak zde sledujeme opravdu zajímavá srovnání.

Jak hodnotí ve světě – Far Cry New Dawn

Nové Far Cry New Dawn v zásadě nepřichází s ničím novým, přesto je důstojným spin-offem série, ve které Ubisoft už jen těžko může hráčům servírovat něco jiného, než na co jsou zvyklí. Pokud vás kromě naší recenze zajímá také světové hodnocení, přinášíme vám pro tyto účely krátký přehled s výběrem z renomovaných zahraničních webů.

Podívejte se na prvních 12 minut z Far Cry New Dawn

Anebo se nedívejte, pokud chcete být zítra překvapení, až hru poprvé spustíte. Ubisoft nicméně pro zvídavé celou úvodní sekvenci Far Cry New Dawn zveřejnil již nyní. Dozvíte se v ní, kdo jste a jak jste se do zmutovaného Hope County vlastně dostali. Článek obsahuje právě tyhle počáteční spoilery. Na druhou stranu, příběhy i přes snahu vývojářů nikdy nehrály ve Far Cry první housle.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
15. února 2019
Recenze