zavřít

GamesPlay – hrajeme spin-off Far Cry New Dawn

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od konce příběhu Far Cry 5 uběhlo sedmnáct let, takže nastal nejvyšší čas se na místo činu do Hope County vrátit. V reálném světě sice neutekl ani celý rok, přesto se ráz Montany zásadně změnil. Všechno je barevnější, květinkovatější, šílenější... a plné radiace. Šárka s Vaškem se vydávají do nebezpečných končin, aby vám ukázali, jak si Far Cry New Dawn stojí vedle svých starších sourozenců i samo o sobě.

Ondra Švára ve své recenzi udělil Far Cry New Dawn osmičku s tím, že „úžasně živoucí svět, reagující na každé vaše pokašlání, se neodmítá, ale zároveň hra ničím výrazně nepřekvapí.“ Vašek k němu přistupuje po pětce trochu rezervovaněji, stejně jako Šárka, kterou už trochu omrzela zažitá šablona.

Liší se New Dawn v něčem od svých předchůdců? Podívejte se na GamesPlay a uvidíte!

Tagy: Far Cry (série) akční FPS střílečka otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.